SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166512

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
kulmasBAN
Ty masz ziki z ta tura dose traumę. Była chyba jedna partia orali. Bralem kilka razy ture i okse, nic mi nie bylo. Znajomi to samo. Nawet marian zulek pisał ze tura dose była słaba a ciebie rozrywalo. Po prostu jak walisz saa ogranicz alkohol, wiagry, narkotyki i stymulanty to i watroba będzie ogarniać.


Nie slaba, slabsza od innych ktore jadlem

Bajbus_111111
Jakiego labu Boldek teraz dobrze klepie poproszę o 3 laby ;) ?


Bioniche, BM, Primus.

twoj_stary_cezary
twoj_stary_cezary
Master E z Nexium - jakieś doświadczenia? Po czym poznać, że master działa jak należy?


+ jakie ewentualnie inne laby - widzę, że łatwiejszy w dostępnie jest master prop - z czego może wynikać taka różnica?


Master E jest mniej populary i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13143
Witam jak teraz stoi testo enan z genamedu, swiss-remedies i galenika ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Wszystko działa, sugeruj się ceną. Ja aktualnie bije genamed i jest w porządku.
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
spejson20
Witam jak teraz stoi testo enan z genamedu, swiss-remedies i galenika ?


genamed śmiga
swiss u mnie na razie opinii brak
gala jak ori to wiadoma sprawa , lecz kopie latające po PL też działają
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedawno bilem enana gena działał dobrze teraz biorę enana gale z nalep ale dopiero drugi inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świs pujdzue chyba jako następny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Z Genamedu podchodziłem juz 3 razy do susty w róznych odstepach czasu i za kazdym razem działanie prawidłowe, enan również dobry. Takze przy wyborze testa wziałbym genamed, sprawdzony i cena rozsądna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja przechodziłem teraz z bolesnego nexiuma cypio na genamed. Na cypio leciała taka dawka exe że chrupaly kolana od niskiego estro. Nie zmieniałem dawki jestem po 4 strzale i czuć że estro poszło do góry. Wnioski nasuwają się same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
hubertus1987


hubertus1987
Witam jak orale z genamedu wino konkretnie?


Genamed ma dobre wins. Ogolnie firma trzyma fason od kilku dobrych lat.

Pytam bo cena śmieszna, nawet bardzo ale opak tez proste granatowe nie czarne no i bez hologramu więc nie wiem czy ori.
Ten enan 250 bm ze złymi kodami wery. chyba działa bo mineło 3 dni od ostaniego propa 1ml i tyle samo od enanu 2ml, bo wbijłem w jeden dzien wiec teoretycznie prop powinien juz schodzic a ja czuje wzrost libido ale wiadomo za wcześnie jeszcze.


I to jest w Genamedzie najlepsze, cena niska i dobra jakość. Wino dobre bez dwóch zdań więc jeśli masz tanio tak jak piszesz to prosty wybór.
Przy kupnie tylko zwróć uwage by nie nadziać się na fejki które kilku dili w necie oferuje.
Porównaj sobie z zdjęciem z tematu Genameda https://www.sfd.pl/Genamed_Pharma_*new_design_2017*_inj_&_oral_temat_zbiorczy_-t1140891.html 
Fejk jest słabiej wykonany. Wpisz sobie w google hasło fejk Genamed Pharma to powinień Ci się blog informacyjny pokazać i tam są porównania i zdjęcia fejków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 56 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5336
Nikt nic nie slyszał o Toucan? zadnej opini ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium