SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
co jak co ale ten wynik testa jest bardzo slaby jak na apteke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
dybuk6.6.6.
highpriest
400mg/week prolki, wykupowanej osobiscie w aptece...
i co tu ku.rwa o tym teraz sadzic? waly w aptece czy ki chvj?
zamawialem przez doz.pl i odbieralem z recka w aptece.
bite w pon i czwartki po 2 ampy.
strzal w pon, badanie dzis rano.

przechodzilem z testa ug i kur.wa no bylo czuc spadek mocy, ale zwalalem to na odstawienie deki.. ;]

gdyby to ktos inny tutaj napisal.. pewnie bym nie uwierzyl. ale no doswiadczylem tego na wlasnej skorze.
i mam tej prolki jeszcze pare opakowan.




kiedyś z ciekawości badalem poziom testa na prolce z apteki przy 200mg ed4 w 7 tyg,miałem 3243 w skali do 1100.

nie masz wała, tak wychodzi prolo, w 3 tyg 200 e4d wynik 1942 w skali 280-1100- podobny wynik do Twojego, podobne dawkowanie.Żeby nie było wyciągnieta osobiście z apteki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
hero69
orale konkretnie turek z centrala, biosiry czy BM?


Biosire jadlem wielokrotnie. Zawsze dziala.

masakrator32
To w takim razie czas poczekac i zobaczyc narazie dwa poszly tylko , wczesniej bilem z titana healtcare i bardzo bylem zadowolony


Szczesciarz

BarylaWSC
Witam, Primus Ray cały czas trzyma poziom ? Konkretnie chodzi mi o test cypionat
Pozdrawiam :)


Znajmoy skonczyl cypio kilka tyg temu, byl zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
BarylaWSC
Witam, Primus Ray cały czas trzyma poziom ? Konkretnie chodzi mi o test cypionat
Pozdrawiam :)


odpuść bo zostaniesz nabity tak jak połowa osób z forum przejechała się na titanie polecanym przez te same grona osob które tu łądnie piszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
koko810
BarylaWSC
Witam, Primus Ray cały czas trzyma poziom ? Konkretnie chodzi mi o test cypionat
Pozdrawiam :)


odpuść bo zostaniesz nabity tak jak połowa osób z forum przejechała się na titanie polecanym przez te same grona osob które tu łądnie piszą


Z tym, że już biłem ich towar i prop działał książkowo, wrzucałem nawet wynik badań w swoim temacie,pytam tylko czy cypio trzyma poziom propa, co jak co ale testy robić raczej będą a w nic innego póki co nie celuje.
Co do Titana to miałem okazję przejechsc się na ich propie :) firma na wstępie skreślona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
koko810
BarylaWSC
Witam, Primus Ray cały czas trzyma poziom ? Konkretnie chodzi mi o test cypionat
Pozdrawiam :)


odpuść bo zostaniesz nabity tak jak połowa osób z forum przejechała się na titanie polecanym przez te same grona osob które tu łądnie piszą

Bo z tego co wiem to jak byl polecany to dzialal bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
titan też działa pierwsze parie a później ile osób kupiło i było kibel?? wystarczyło by nabić kieszeń dilowi. że niby dil nie wiedział że lipa ? tak jasne :-]


Zmieniony przez - koko810 w dniu 2017-02-24 14:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hero69
lodzianin1
hero69
orale konkretnie turek z centrala, biosiry czy BM?


Wszystko bedzie dzialac


lecę centrala i jestem średnio zadowolony i zastanawiam się nad zmianą, z drugiej strony tura to nie antek, że będzie kopać, może zamiast zmiany podnieść dawkę z 50mg na 70-80


Co do dawek to juz inny watek. Natomiast osobiscie odczuwalem znaczna roznice miedzy dawka 50mg a 80mg. Polecam sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
masakrator32
A ktos bil tego propika z nexium? Czy tylko sluchy dochodzily jak dziala?


Nexium ma dobrego propa, bedziesz zadowolony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
W ogóle to ciężko znaleźć słabego propa :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium