SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Plastik op.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 415
jakie teraz opinie o titanie?
ps jaki bold , enan i npp teraz?


Zmieniony przez - nakoksowaneProsie w dniu 2016-01-13 15:35:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19834
Witam,jak na chwile obecną ma się enan z alpha pharma:bath no TB1408,Date:06/2014 do 05/2018.Badania zrobie,ale czy warto zrobic wieksze zakupy z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
achmed123
Panowie a jak tam tura z androchemu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
rush33
Witam,jak na chwile obecną ma się enan z alpha pharma:bath no TB1408,Date:06/2014 do 05/2018.Badania zrobie,ale czy warto zrobic wieksze zakupy z góry dzieki


nikt tu Ci nie powie czy robić zapasy czy nie. Wbij, zrobisz badania i bedziesz wiedzial czy kupić więcej.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 795
panowie tren z Marcha i wino z Stanol, ktos sie podzieli opiniami ?

Soul of the game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 795
March*

Soul of the game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
maniekar
marianzulek
maniekar
sebster
7 dni po strzale to jaki ma niby być? 4000? Weźcie się opanujcie i dajcie spokój nexium dobry lab i tyle


7 dni po strzale i niecałe 200mg, koleś naprostował że bił niepełny 1ml to ze badanie bylo po 7dniach nie ma znaczenia??

Już dokładnie nie pamietam ile ale chyba 2 lub 3dni po inj na org alphie mialem 2000, norma 262-1593
dawka 250 mg week
moge wkleic skan to bylo prawie dwa lata temu

Wiec wynik kolesia na tym cypio jak najbardziej okej, bez wzgledu na to jakiej firmy ma cypio


A ja napisalem ze: przy dawce 300mg susty ew(150mg inj) . I 20dniach od ostatniego strzalu mialem wynik taki sam. Gdzie cypio kumuluje sie znacznie bardziej niz susta(z uwagi na mniejsza ilosc dlugich estrow). Wiec na 200mg cypio ew i 7dniavh wynik powinien byc wyzszy. Wynik jest slaby i tyle. A Ty starasz sie w zywe oczy wmowic ze wynik jest dobry.... Gdybym sam przypadkiem nie zrobil badan testa(potrzebowalem inncyh i orzy okazji dolozylem testa) to bym nawet sie nie udzielal.
.


ja nie bronie, tylko pisze jaki miałem wynik na alphie. a Ty co się tak spinasz? tak Ci zależy na tym by oczernić cos na siłe?
Badalem cypio alphy i mam wynik, co mnie obchodzi Twoja susta, a może znów piszesz komuś na przekór, pimpuj sobie bioniche :)
i naucz sie czytać z zrozumieniem, koleś napiał, że w sumie wbijał <200mg (mniej jak 1ml), a może to Twoje drugie konto z tymi wynikami
masz taki sam wynik i ten sam przedział widełek? cóż za zbieg okoliczności, może to Ty sobie z kolegami wrzucasz wszystkie te smieszne badania
możesz nie odp, nie podejmę się dalszej dyskusji



Zmieniony przez - maniekar w dniu 2016-01-13 12:45:09


Nie napisalem tu ze to susta bioniche... U mnie przedzial byl do 860( alab).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 364
Cześć. Jak działanie mety ALCHEMIA P? Brał ktoś ostatnio może?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium