SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4550
U mnie primus i ap w bardzo podobnej cenie.Tylko nie wiem jak z dzialaniem.Ma ktos moze porownanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Lasix
dmq92
A co sądzisz o boldzie cyber Lasix?


gdy go zaczalem jakis czas temu to bylem zachwycony ale im dluzej go bilem tym bylo gorzej pozbijal mi estro mocno i dlatego odstawilem


SalvatoreLucania
Lasix
chyba 6 jak dobrze licze, przechodzilem z 600 cybera...

skusilem sie na ten lab bo wiem kto to gotuje i podobno mialbyc git...to moj ostatni podjazd pod boldenon, przerobilem praktycznie wiekszosc na rynku...zrezygnowalem z niego bo wychodzil srednio ekonomicznie







Zmieniony przez - Lasix w dniu 2017-02-05 11:32:56


A leciales którys z ug dłuzej niz powiedzmy 3 miesiece?


najdluzej lecialem na boldzie z genesisa w jedynkach i to jakies 8 miesiecy ale to bylo jakis czas temu i patrzac wstecz to byl najlepszy bold jaki bilem w ostatnich latach...


ale polecam tren e z cybera naprawde mocny sprzet pierwszy raz w zyciu mialem problemy ze snem, na szczescie juz sie przyzwyczailem i spie jak dziecko

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2017-02-05 11:47:34


Lasix jak to spać nie mogles po boldzie? Dretwienia?
I jak Ci ktorys tam bold zbil estro to chyba nie za bardzo było tam co trzeba

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
od trena te problemy ze snem, a boldka genesisa ja rowniez moge polecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pww9
Panowie deca i cypio z jakiego labu najlepiej?Zakonczylem off i chce znowu wejsc na bombe.Mam do wyboru

Androchem
Primus Ray
Balkan
Alpha Pharma

Myslalem zeby wziac ap ale slyszalem ze to juz nie jest to co bylo wczesniej i jestem w kropce




Ja nie narzekałem na to co brałem i z Alpha, Bałkan i z Primus Ray.

W ostatnim czasie z Primusa leciał u mnie clen inj i prop. Z Alphy testy (poza sus) i antek. Z Bałkana też zawsze git orale & inj.


Jakbym miał coś wybierać już to, to co niedawno tykałem czyli Primus Ray

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Andro cyp i nandro mix leciałe 16 tyg mega zadowolony jestem z efektów z primusa testowale mete i wino inj wszystko bardzo fajnie działa
w te 2 laby bym celował

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4550
Oki dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pww9
U mnie primus i ap w bardzo podobnej cenie.Tylko nie wiem jak z dzialaniem.Ma ktos moze porownanie?


Jeśli cena podobna to bez wątpienia brałbym Alphe.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-02-05 19:37:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Mamy obecnie parę fajnych lab na rynku kierować się tylko ceną i do przodu

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium