SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166960

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13143
Co byście powiedzieli na temat npp Genamedu dobre npp ten lab klepie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
spejson20
Co byście powiedzieli na temat npp Genamedu dobre npp ten lab klepie ???


tescie meta

ok ale npp juz bierz np PRL albo nowy CYBER
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Nie wiem jak teraz ale jeszcze nie tak dawno i sporo czasu wstecz npp z genamedu bardzo dobre, jak juz pisałem kiedys jeden z ich najlepszych srodkow ,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SaszaUFCC
spejson20
Co byście powiedzieli na temat npp Genamedu dobre npp ten lab klepie ???


tescie meta

ok ale npp juz bierz np PRL albo nowy CYBER


że niby nie możliwe żeby w genamedzie było npp? A co to jakiś egzotyczny środek czy co? Biłeś że mówisz że nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
Npp było kiedyś zaj**iste ze swizzersa /swiss labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
zioekt
SaszaUFCC
spejson20
Co byście powiedzieli na temat npp Genamedu dobre npp ten lab klepie ???


tescie meta

ok ale npp juz bierz np PRL albo nowy CYBER


że niby nie możliwe żeby w genamedzie było npp? A co to jakiś egzotyczny środek czy co? Biłeś że mówisz że nie?



tak bralem

i jak mowie

tescie meta ok z genamedu

ale reszta byla srednia nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
iomek bil enan genamed, po przejciu na bioniche poeiweidzial ze ten ziolomy slowacki(genamed) slaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
chyba konia biłeś a nie genameda npp to jeden z ich flagowych produktów o którym pisane na forum było wielokrotnie, że towar robi zaj**iście. Sam też biłem ich npp i kilka innych środków, towar robi dobrze.
Jeden z urzytkowników tego forum badał cypio przy tej samej dawce, bioniche alpha genamed i bioniche wypadło najsłabiej. Bioniche ogólnie słaby lab, jeśli się spóbuje czegoś innego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja biore multum rzeczy bioniche i na nic kompletnie nie moge narzekac.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Kto nie brał NPP z Genamedu ten nie wie co to za środek. Albo walicie fejki, albo nie wiem, bo faktycznie o ile można było zarzucić coś innym środkom z tego laba tak NPP każdy kogo znam był po prostu zachwycony i robili na nim życiówki. a cenowo wypadał wręcz zabawnie na tle innych labów :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium