SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
vitaminaC
Warte ale uwazaj na lewy towar


Lewy towar nexium ? przecież to chyba dosyć nowa firma z tego co czytam a więc jaki lewy towar ?? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
ziki2000
vitaminaC
Warte ale uwazaj na lewy towar


Lewy towar nexium ? przecież to chyba dosyć nowa firma z tego co czytam a więc jaki lewy towar ?? :>

tego to chyba nie podrabiaja jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Prawda jest taka ze oprocz aptecznych koksow to malo co jest podrabiane a jak jakies ug dziala slabiej to najlepiej zrzucić na to ze fejk ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lestat1986
Prawda jest taka ze oprocz aptecznych koksow to malo co jest podrabiane a jak jakies ug dziala slabiej to najlepiej zrzucić na to ze fejk ;)


Troche by się uzbierało podrabianych ug...alpha...vermodje...unigen...british dragon...itd. ale tak jak piszecie może być tak że idzie słabsza partia i trzeba jakąś ścieme puścić...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Znalazloby sie i duzo wiecej.
Vermodje i unigen to srodki na lokalnych rynkach dostepne w aptece. (Chodz nie wiem czy akurat unigen jest podrabiany)
Alpha to ug o swiatowym zasiegu, bd kiedys tez bylo bardzo znane i szerzej dostepne ;)
Chodzilo mi raczej o paranoje z podrabianiem lokalnych piwnicznych ug ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
liteon54
panowie jak enan i deca z nexiuma ? warta kupienia czy zostac przy shree?


deka chyba dopiero co sie pojawila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Koks1000
GWOOKIE megace prolaktyne podnosi strasznie , estro raczej malo :)


a faktycznie, cos musialo mi sie powalic bo jak czytalem ulotke to ciagle bylo o kobitkach i odkladaniu się smalcu więc jedno skojarzenie.. poza tym pamietam że mi sie jakas grudka zrobila w okolicach sutka kiedyś i uznalem ze to gino przez estro.. ile człowiek może się dowiedzieć po czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
royal, nordic- jest coś wartego uwagi z tych labów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
GWookie
Koks1000
GWOOKIE megace prolaktyne podnosi strasznie , estro raczej malo :)


a faktycznie, cos musialo mi sie powalic bo jak czytalem ulotke to ciagle bylo o kobitkach i odkladaniu się smalcu więc jedno skojarzenie.. poza tym pamietam że mi sie jakas grudka zrobila w okolicach sutka kiedyś i uznalem ze to gino przez estro.. ile człowiek może się dowiedzieć po czasie


a nie progesteron przypadkiem ??
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
ziki2000
vitaminaC
Warte ale uwazaj na lewy towar


Lewy towar nexium ? przecież to chyba dosyć nowa firma z tego co czytam a więc jaki lewy towar ?? :>

Dokladnie jest boom na to wiec juz jest podrobiony ,dzieki dila na forach dobra reklama i jest git:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium