SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
e-lite
Ziki wiadomo ze można zrobić stężenie 50 mg ale nie w takiej cenie . Zreszta koniec tematu . Ktok ma wiedzieć ten wie .


Chodziło mi tylko o stężenie...o cenie nie doczytałem jeżeli pisał :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
KAZIK12345
ma ktos po mixie nexium bole po iniekcji ? nigdy nie mialem problemow strzal napewno dobrze zrobiony , odkad nex zmienil szate po strzale w udo kustykam na drugi dzien

Niestety tak, i to chyba tylko po mixie właśnie. DD ani master E na pewno nie boli bo też biję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
polak166rog
Witam panowie, jaki z jakiej firmy tren mozecie polecic? pozdr


Bioniche 10ml/1ml, B.M.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mietek z biosira bayern czy bm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
jano81
Mietek z biosira bayern czy bm?


biosira
bm
bayer-zagadka jak pamiętam raz działały raz nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Halki
Warto przejść z Mastera krótkiego Nexium na Androchema? Ktoś bił oba i odczuł różnice na korzyść któregoś?


przejdź i sprawdź , z drugiej strony jeśli jesteś zadowolony to po co przechodzić? jak nie to zmieniaj .najlepsza opinia to własna opinia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Oba dobre wiec większej różnicy nie odczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4520
Central pharma antek dziala jak trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
jano81
Mietek z biosira bayern czy bm?


Biosira tbl/inj git. BM to samo. Bayer ten w blistrach podszywka ale działa dobrze. Ja bym brał w tej kolejności co podałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
prz1993
KAZIK12345
ma ktos po mixie nexium bole po iniekcji ? nigdy nie mialem problemow strzal napewno dobrze zrobiony , odkad nex zmienil szate po strzale w udo kustykam na drugi dzien

Niestety tak, i to chyba tylko po mixie właśnie. DD ani master E na pewno nie boli bo też biję.


Suste bije kumpel akutalnie to nic nie mówił o bólu. Tylko go nigdy nic nie boli. Miałem omo 100% orginał ból po inj po niej był straszny. Oddałem kumplowi i u niego bezbolesne. Co by nie bylo towar bardzo dobry w przypadku susty Nexiuma jak i omo.


Halki
Warto przejść z Mastera krótkiego Nexium na Androchema? Ktoś bił oba i odczuł różnice na korzyść któregoś?


Nawet jeśli w któryms byłoby +/- 20-30mg to nie odczujesz tego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium