SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12165809

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
marianzulek
lordknaga
ze ktos jeszcze sie bawi w galaxy... o dziwo to jeszcze robia, to byl kosz juz 4 lata temu


Ja bylem zadowolony z Galaxy. I w moim otoczeniu duzo osob sobie chwali.

Na Pomorzu też sobie chwalą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
PhantomLord
marianzulek
lordknaga
ze ktos jeszcze sie bawi w galaxy... o dziwo to jeszcze robia, to byl kosz juz 4 lata temu


Ja bylem zadowolony z Galaxy. I w moim otoczeniu duzo osob sobie chwali.

Na Pomorzu też sobie chwalą.


Z wieloma labami tak jest
Np u mnie w okolicy chłopaki narzekają na Malaya a spora ilość osób z niego zadowolona Tak wiec jak widać różnie z tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
lordknaga
bioniche nia mialo na poczatku acetatu po 150? cos mi sie skojarzylo, ze wszystkie krotkie estry na samym poczatku mieli zamiast 100 to 150 a tren chyba pozniej dali 100...


mlodszy lord pomoze starszemu lordowi w starym temacie na pierwszej stronie jest setka chyba ze ty jeszcze wczeniej mowisz to moze i tak bylo

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_old_design_10ml_vial__temat_zbiorczy_-t928147.html


Arkus P
No akurat prima andro, ale jest też dostęp do bm i bioniche, wezmę niedługo na rozeznanie terenu jedno i drugie,
jeszcze kenwoo poszukam, bo jedyni mają 150mg/ml


arkus ja kupilem trena z kenwo, pochlebne opinie na silce to wzialem po nowym roku bedzie lecial z bold/test, wracam z delegacji na dobre to bede u chlopakow tam kenwo popularny moge zapytac czy ktos prime leci teraz
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 131 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30454
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Lordwais


arkus ja kupilem trena z kenwo, pochlebne opinie na silce to wzialem po nowym roku bedzie lecial z bold/test, wracam z delegacji na dobre to bede u chlopakow tam kenwo popularny moge zapytac czy ktos prime leci teraz



Jasne pytaj, bo opinii tego labu narazie skromnie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
od jutro do 6 jestem u siebie, swoja silka swoje chlopaki popytam, jak pytalem o tren dla siebie to pozytywnie kenwoo, tam reszte oxa chyba jeszcze ok a reszty to kto by spamietal
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Mete z medici brał ktoś z was ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak bold z Vermodje ? bił ktos ???lub bold Platinum lub Calvin Scott ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Platinium lab OK, sam też propa brałeś. CS drogi ale chwalą ten lab to ze słyszenia. Vermodje, tyle zamieszania przy tym labie że nie wiem. Platinium bym brał, propa skończyłem długo leciałem.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Brałem brałem propa i prop był pierwsza klasa. CHyba własnie skusze sie na platinum z Calvinem scotem i bede bił na zmiane bo za 3-4 tyg koncze DD i zamieniam wlasnie na bolda.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium