SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie, znajomy przybil propka andro, po 2 tygodniach mowi ze totalnie nic nie czuje, zrobil badania na testosteron i estro nie ruszone. mozliwe ze jakas trefna partia andro? sam lece wszystko z androchemu i nigdy sie nie zawiodlem, jest to dla mnie co najmniej dziwne, ale koles no mowi prawde. podj**ek andro jeszcze nie widzialem, ktos widzial moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
Ekto30L
Początkujący
Witam. Pytanie co do ów niby aptecznej prolki. Mam 5 opakowan. Przepłacilem bo chciałem aptekę. Mam prawdopodobnie syf. Jako producent stoi Swiss Czechy. Szukałem na necie info ale ciężko o konkrety. To że mój towar pasuje bardziej do podróbki niż oryg to wiem. Pytanie czy ktoś stosował. W śmietnik z tym czy bić. A jak bić to pewnie zawyżone dawki? Poproszę o poradę

Jak chcesz mieć pewność,że dostajesz 100% towar z apteki to idziesz do niej sam a nie kupujesz kota w worku i jeszcze przepłacasz, w ogóle tyle dobrych labów na rynku nie widzę sensu żeby przepłacać za testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
pawel515
panowie, znajomy przybil propka andro, po 2 tygodniach mowi ze totalnie nic nie czuje, zrobil badania na testosteron i estro nie ruszone. mozliwe ze jakas trefna partia andro? sam lece wszystko z androchemu i nigdy sie nie zawiodlem, jest to dla mnie co najmniej dziwne, ale koles no mowi prawde. podj**ek andro jeszcze nie widzialem, ktos widzial moze?


Wszystko jest mozliwe. Mialem w lapach metke z jelfy z data drodukcji 2012 co ciekawe u nas to chyba nie chulalo, a w Niemczech bylo brane jako legit towar
e: w tym roku glowy nie dam, ale chyba jelfa to juz nawet jelfa sie nie nazywala.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 16.09.2018 14:04:54

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
bo lataja 2 wersje Androchem jak masz Androchem orginalny to zawsze bedziesz zadowolony : )
dla mnie testy działały deka też tri tren spoko metke kolega jadl 15mg to mowil ze nie czuł jej : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Kto Ci powiedział , ze są jakieś 2 wersje andro ?
Skąd ta teza ? Miałeś „obie” w rece ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
pawel515
panowie, znajomy przybil propka andro, po 2 tygodniach mowi ze totalnie nic nie czuje, zrobil badania na testosteron i estro nie ruszone. mozliwe ze jakas trefna partia andro? sam lece wszystko z androchemu i nigdy sie nie zawiodlem, jest to dla mnie co najmniej dziwne, ale koles no mowi prawde. podj**ek andro jeszcze nie widzialem, ktos widzial moze?


Niech przebada testa a nie estro będziesz wszystko wiedział

P.s zle doczytałem . Ani test nie ruszony ani estro w górę ?


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-09-16 14:48:27

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
OpatGD
bo lataja 2 wersje Androchem jak masz Androchem orginalny to zawsze bedziesz zadowolony : )
dla mnie testy działały deka też tri tren spoko metke kolega jadl 15mg to mowil ze nie czuł jej : D


Pierwsze słyszę masz zdjęcia może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35028 Napisanych postów 89927 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940748
Też pierwsze słyszę o dwóch wersjach Androchemu....

Miałeś dwie wersje ? Porównałeś ? Czymś się różnią ? Czy tylko po prostu uslyszałeś od kogoś jakąś bajkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Głupoty jakieś, póki co to jedyna osoba która coś na ten temat wie, latają jeszcze jakieś nieoznakowane butle niby andro ale to zapewne też kit ze maja cokolwiek wspólnego z andro


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2018-09-16 16:00:00
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Były nieoznakowane. Miałem menta w kartoniki bez etykiety z białym kapslem i metri też miałem takie w rękach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium