SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167167

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Kody na stronie wchodzą. Znajomy polecił ale chciałem jeszcze jakiś opinii zaczerpnąć :) Zaczynam za miesiąc dopiero z tym specyfikiem , najwyżej jak spróbuję to sam się wypowiem. Póki co jestem ciekawy może ktoś miał tutaj styczność z tą sustą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Jak poleciel to bierz ,przybij zrob badania zobacz jak bd szlo,a jak bd lipa to zrob tak zeby ktos musial polecic mu dobrego chirurga :)


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-24 07:58:16
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 418
Deka Platinium i winko inj Alpha ktoś aktualnie bije ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Verrum
Ktora suste byscie polecili british dragon, czy bioniche? A meta british dragon, czy biotech?


Z tych ug brałem Bioniche suste i polecam.
Z Biotecha lecialem bolda jakis czas temu i tren ace. Forma była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
ktos stosuje altualnie somastrong? siedzi tam wgl cos gh? rożne zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Verrum
Ktora suste byscie polecili british dragon, czy bioniche? A meta british dragon, czy biotech?


Bralem kiedys suste bioniche i dzialanie bdb. Z reszta wiekszosc cykli na tym opieralem i w sumie dalej opieram.


Somastrong kiedys badalem na poziom gh i wyszedl niezle. Wynik okolo 10% nizszy niz po biopeptide. Na IGF niestety nie zbadalem. Ogolnie na dana chwile chyba szukal bym innego gh. Slyszalem ze noveuax czy jak to sie pisze fajnie robi robote ale nie zdarzylem jeszcze sprawdzic. Zonka miala stestowac jak ja testowalem inny ale ona ma niestety na ktorys skladnik uczulenie i dostaje czerwone placki. Ja przybilem co zostalo i nic nie wyskoczylo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
No własnie u mnie na siłce juz bija od jakiegos czasu te nowe gh Noveauax i chwala. Jak ktos je przebada to wrzuce fotki. Ciekaw jestem czy lepsze od Biogene na którym opirałem mostki i okresy regeneracyjne / pomelanzowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
pawel515
ktos stosuje altualnie somastrong? siedzi tam wgl cos gh? rożne zdania.


Spoko gh. Choc dla mnie najlepiej wypada Imperial, nr.1 jesli chodzi o gh w tej chwili z chinoli na krajowym rynku. Somastrong zaraz za nim. Na te dwie pozycje bym stawiam na Twoim miejscu przy wyborze gh. No chyba ze uda Ci sie zdobyc apteke i bedzie Cie na nia stac.


kojot692880745
kojot692880745
Witajcie cypionat jakiego labu? Do wyboru Alpha pharma, swiss remeides, malay tiger, vermodje, genamed, nexium,podajcie 3 jak możecie


Wiem juz w czym wybierac a powiedzcie mi jeszcze ktore najmniej bolesne ? Ostatnio walilem Biotech czy cos takiego ale myslalem ze mi dupa peknie, teraz mam youpharme i 3 minuty po strzale zapominam o nim, zero dyskomfortu tylko nie wiem czy uda mi sie to teraz ogarnac, a jak z tymi co pisalicie ? Najczesciej pojawial sie nexium, genamed, malay i swiss ?



Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2017-09-23 15:34:07


cypionaty nexium, genameda, swissa, ap masz bezbolesne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
mial ktos z was stycznosc z Alpha Pharma bez kodow?

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
fitnesslove
mial ktos z was stycznosc z Alpha Pharma bez kodow?


no to walek alphy zwyczajny

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium