SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Nic nie dałem sprawa wyjaśniona zwykle pomyłka miesiąca poparte dowodami pozdrawiam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to sprawa jasna w takim razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
marianzulek
juVe95
Panowie która Turke celowac Balkan,Andochem,Nexium. Cenowo Balkan najdrozej ale czy najlepszy? aha i czy Balkan jest pakowany po 60tab czy 100 jak inne? Bo mi sie wydawalo ze po 60,a dil twierdzi ze 100...moze sie pomylil.


Balkana jadlem i bdb robil. Pakowany jest po 20tab/bl i u nas sprzedaja zazwyczaj na 100tab.

kriss777
Witam wszystkich,proszę o opinię czy brał ktoś proviron z Bioniche.

Biore aktualnie. Apteka lepsza ale Bioniche tez dziala. Wczesniej leciala apteka dla porownania.

Hero69- moj Trena-Med Bioniche to Lot: TF-48Z5, EXP: FEB2021.


Mój Tren a to Lot:TR-28F3 EXP:MAR2019 leciał ktoś taki?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
nuras
Się pedały zgadaly znów ba fc albo h** wie gdzie i p******a głupoty nie działający andro masakra))


Upośledzony jakiś jesteś czy jak? Zdania się od "SIĘ" nie zaczyna i nie cisnij po innych użytkownikach. Nie handluję, nie mam w tym żadnego interesu. Piszę co zastał Ziomek z trenem ace i (o dziwo) z propem(nie wierzylem dopóki badań nie podrzucił, choć te badanie to też nieraz średni wyznacznik). Enan Andro natomiast bez zarzutu u mnie. Nie wiem, może partia jakaś nieudana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
U mnie chwalone wszystko z andro hgh oxa i tura takze iniekcje wszystkie wzorowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
co do gh andro to kilku znajomcyh bralo i badalo igf, zero dzialania wiec nie wierze w to ze jest tam gh isa to osoby co leca gh od kilku lat bez przerwy i sa w temacie. i zawsze jest badany igf.


Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-05-31 14:29:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
kriss777
Witam wszystkich,proszę o opinię czy brał ktoś proviron z Bioniche.

j.w.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
Ja brałem i nie działał

j.w.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Proviron bierz z apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
dokaldnie tak, testowalem juz wszystko z ug na rynku i nie ma polotu to aptecznego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium