SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8568455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17696
koko810
kamil89-k2
Panowie jakie winko inj tylko ze na oleju polecacie ??androchem ma takie winko??

apex i andro chyba je maja. dlaczego akurat olej nie woda? ciekawosc?

bo moge to łączyc w jednej pompce z propem a nie bic osobno dlatego

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8166 Napisanych postów 61114 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 523597
kamil89-k2
koko810
kamil89-k2
Panowie jakie winko inj tylko ze na oleju polecacie ??androchem ma takie winko??

apex i andro chyba je maja. dlaczego akurat olej nie woda? ciekawosc?

bo moge to łączyc w jednej pompce z propem a nie bic osobno dlatego

Biłem wielokrotnie wink + olej zarówno standard wink proch + wida - zambon, desma, greater, pc czy tam inne, oraz 'mleczko' już i problemu nie miałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1451 Napisanych postów 10217 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84199
kamil89-k2

Andro i apex działają bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1158 Napisanych postów 6893 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 263907
Helios db pharma robi robotę pewnie wiedzie ale mnie tak dziś powiozl że trudno mi się oprzeć i nie napisać opinii

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8166 Napisanych postów 61114 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 523597
Zawsze robił robotę, pamiętam jeszcze ciemne flaszki 100ml, później te plastiki 100ml i dalej już mniejsze. Opakowania się zmieniały, jakość płynu nie, zawsze git.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1158 Napisanych postów 6893 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 263907
No muszę sobie zapas zrobić bo działa na mnie pięknie. A Ty krzykacz stała dawkę lecisz tego inj clenu który wbijasz? Czy schodzisz z niego co jakiś czas?

Jak oxa andro? Ktoś ma porównanie z cyberem moze ?

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-04-04 18:47:24

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Heliosa biłem różnie - ciągiem / 14/14 / 2/2 np. W tamtym roku zmieniłem na clen inj Primusa i podaję już tylko 1vial ed z rana.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 576 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144771
ja lece oxe andro 60mg obecnie i jestem zadowolony, porownania z cyberem nie mam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8723
Oxe andro podjadam ale nie mam porównania do cybera. Siła poszła do góry a o to Mi chodziło, 60-70mg ed podjadam, teraz przechodze na antka już.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13135
Panowie soki vermodje godne uwagi czy omijac łukiem?
1

muscle mass hypertrophy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta