SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166495

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
krzykacz
Słaba teoria, opłaca się wałować wszystko.

źle to może ująłem , jeśli coś ma się w jakiś sposób sprzedać to min podstawy musza działac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Sprzedać to można nawet g**** w papierku po cukierku ...dajesz na rynek 1mln zwałowanego propa pchasz to w 1mies z zyskiem 5zł/1vial, 2mies kolejny 1mln, 3mies kolejna bańka, zanim ludzie się połapią i zacznie się gnój masz w ręku 15mln pln a kolejna partia wychdzi pod inną banderą. No i o czym jest rozmowa
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
nie niszcz marzeń inwestycja jeden flakon plus badanie testa w labie -straty można ew przeżyć
z drugiej strony fakt po kija celować w jakieś niszowe laby skoro starych graczy jest pełno
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
No to wpadłem na pomysł na biznes :) dzięki chłopaki jak pod siłka znajdziecie w buteleczkach po małym hortexie Mix Tren Test Clenox HGH Flooky Lab to kupcie trochę ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Popchnij chociaż pare real sampli dla chłopaków z esefde
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
krzykacz
Popchnij chociaż pare real sampli dla chłopaków z esefde


No się wie ktoś musi dobra recenzję napisać ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5138
Visher
Elowka, pytanko szybkie. Ktoś stosował, stosuje lub wie coś na temat firmy biotechnology? Mam okazję wziąć z niej propa i chce znać wasza opinie



Zmieniony przez - Visher w dniu 2018-02-09 18:09:11
bilem propa teraz ładuje trena ace A przez cały poprzedni rok długie testy i bold z tego labu na efekty nie narzekam, z ciekawości z Małopolski jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Flooky
krzykacz
Popchnij chociaż pare real sampli dla chłopaków z esefde


No się wie ktoś musi dobra recenzję napisać ;)




...założysz pare kont i pogadasz sam ze sobą
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2605
Flooky
krzykacz
Popchnij chociaż pare real sampli dla chłopaków z esefde


No się wie ktoś musi dobra recenzję napisać ;)


jakos trzeba znalezc tych mln klientow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
krzykacz
Flooky
krzykacz
Popchnij chociaż pare real sampli dla chłopaków z esefde


No się wie ktoś musi dobra recenzję napisać ;)




...założysz pare kont i pogadasz sam ze sobą


Ja nie jestem PatŁyk
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium