SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 338
arendmazak
MarekMaciejewski
Ja na początku tego roku ładowałem propa z Domestic Lab i była petarda. Teraz jestem na PBlabi e i to samo, działa rewelacyjnie. Wczoraj wieczorem na siłce gadałem z koleżką leci na boldku z tego PBlabu, ładuje 100 propa i 200 boldka e2d i też strasznie zadowolony. Zaczą z początkiem września i mówi, że boldka juz czuje, pompa niesamowita i apetyt nie do powstrzymania.




To jakaś reklama? Jak to jest naprawdę z tym PBlabem? Apetyt to ch** nie wyznacznik, po kilku miechach i tak zgaga dopada;)


To po prostu wyniki, wrzuciłem specjalnie bo sam się zastanawiałem czy to prawdziwy lab, czy ściema. Wszędzie tylko jakies szczątkowe info..., żadnych konkretów. To postanowiłem coś dodac od siebie, bo pewnie nie jeden się zastanawiał co to warte jest. A jak widać skuteczność propa prezentuje się bardzo dobrze. Znam swój organizm, wiem że taki poziom testa na bombie osiagam na nielicznych środkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 338
dugii2
Bo to jeden ten sam gar


Domestic to chyba utrzymuje, że produkuja w UK, Ci piszą ze w Polsce. Ale jak to widać, na filmach kręconych przez cbś to wszystko bite w jednej piwnicy, więc możesz mieć rację:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Panowie, do wyboru Prop z Octagon Labs (vial) i Sterling Knight Pharmaceuticals (ampy). Ktoś coś używał z tych labów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16061
Testował ktoś bolda z nexium? Jak odczucia jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Co powiecie o test enan, meta, boldek z central pharma??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
wojtek2703
Co powiecie o test enan, meta, boldek z central pharma??


Bilem testa 300 i dzialal
Kolezka bil suste i też ok
Metka i wino ok
Reszta nie wiem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MarekMaciejewski
arendmazak
MarekMaciejewski
Ja na początku tego roku ładowałem propa z Domestic Lab i była petarda. Teraz jestem na PBlabi e i to samo, działa rewelacyjnie. Wczoraj wieczorem na siłce gadałem z koleżką leci na boldku z tego PBlabu, ładuje 100 propa i 200 boldka e2d i też strasznie zadowolony. Zaczą z początkiem września i mówi, że boldka juz czuje, pompa niesamowita i apetyt nie do powstrzymania.




To jakaś reklama? Jak to jest naprawdę z tym PBlabem? Apetyt to ch** nie wyznacznik, po kilku miechach i tak zgaga dopada;)


To po prostu wyniki, wrzuciłem specjalnie bo sam się zastanawiałem czy to prawdziwy lab, czy ściema. Wszędzie tylko jakies szczątkowe info..., żadnych konkretów. To postanowiłem coś dodac od siebie, bo pewnie nie jeden się zastanawiał co to warte jest. A jak widać skuteczność propa prezentuje się bardzo dobrze. Znam swój organizm, wiem że taki poziom testa na bombie osiagam na nielicznych środkach.

Wybacz ale dla mnie to wygląda jak jakieś kserówki:D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arendmazak
MarekMaciejewski
arendmazak
MarekMaciejewski
Ja na początku tego roku ładowałem propa z Domestic Lab i była petarda. Teraz jestem na PBlabi e i to samo, działa rewelacyjnie. Wczoraj wieczorem na siłce gadałem z koleżką leci na boldku z tego PBlabu, ładuje 100 propa i 200 boldka e2d i też strasznie zadowolony. Zaczą z początkiem września i mówi, że boldka juz czuje, pompa niesamowita i apetyt nie do powstrzymania.




To jakaś reklama? Jak to jest naprawdę z tym PBlabem? Apetyt to ch** nie wyznacznik, po kilku miechach i tak zgaga dopada;)


To po prostu wyniki, wrzuciłem specjalnie bo sam się zastanawiałem czy to prawdziwy lab, czy ściema. Wszędzie tylko jakies szczątkowe info..., żadnych konkretów. To postanowiłem coś dodac od siebie, bo pewnie nie jeden się zastanawiał co to warte jest. A jak widać skuteczność propa prezentuje się bardzo dobrze. Znam swój organizm, wiem że taki poziom testa na bombie osiagam na nielicznych środkach.

Wybacz ale dla mnie to wygląda jak jakieś kserówki:D.


Troche racji w tym masz


Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-10-11 22:01:54

Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-10-11 22:03:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16061
W jaką firme teraz celowac? Ktoś ma jakaś swoją sprawdzoną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Blackers
Testował ktoś bolda z nexium? Jak odczucia jakie dawki?


Jest dobry
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium