SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Wojto12
Mixy czy warto? Pytam tych którzy brali, Czy jest to co ma siedzieć w środku? Powiedzmy mixy malaya


Jakie mixy masz na myśli ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wojto12
Mixy czy warto? Pytam tych którzy brali, Czy jest to co ma siedzieć w środku? Powiedzmy mixy malaya



Combosy są popularne bo wychodzi taniej i mniej soku do wbicia. Malay ma dobre te blendy i sprawdzone.


lodzianin1
Jakie mixy masz na myśli ?



Malay ma 7 jak dobrze pamiętam blendów, i chyba są tam wszystkie znane substancje.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2135
jaki GH polecacie mam do wyboru
Imperial
Biopeptide
nouveaux
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Tukoz
Tura
Oxa
Jakiś sprawdzony lab?


Najlepsza oxa jaka bralem to była z BM ale ostatnio szukałem i znaleźc nie mogłem zadnych orali z BM.
Bankowo nie zawiedziesz sie na oralach z: Bioniche, Biosira, Vedi tez dobry ug.


vitaminaC
Ja wlasnie wrzucilem pierwszy raz w zyciu ture w dawce 70mg ,po 4 dniach niesamowita pompa ,nie wiem czy tak to ma dzialac...


Pompka na turze wg mnie nieco mniejsza niz na oxandrolonie. Dobra oxa mega pompuje. Jaki lab lecisz tury?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
WhiteP
jaki GH polecacie mam do wyboru
Imperial
Biopeptide
nouveaux



Wszystko powinno dobrze banglac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2135
lodzianin1
WhiteP
jaki GH polecacie mam do wyboru
Imperial
Biopeptide
nouveaux



Wszystko powinno dobrze banglac

czyli kierować się ceną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
krzykacz
Wojto12
Mixy czy warto? Pytam tych którzy brali, Czy jest to co ma siedzieć w środku? Powiedzmy mixy malaya



Combosy są popularne bo wychodzi taniej i mniej soku do wbicia. Malay ma dobre te blendy i sprawdzone.


lodzianin1
Jakie mixy masz na myśli ?



Malay ma 7 jak dobrze pamiętam blendów, i chyba są tam wszystkie znane substancje.


Wiem dlatego pytam jakie mixy ma na myśli czy jakieś bulki czy np suste

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
WhiteP
lodzianin1
WhiteP
jaki GH polecacie mam do wyboru
Imperial
Biopeptide
nouveaux



Wszystko powinno dobrze banglac

czyli kierować się ceną ?


Myślę że tak u mnie biopeptide z tej trójki najmniej popularne
Nouveauxa bilem ale dla mnie problemem było rozrabianie tego bo nie mialem pena
Imperial teraz bardzo popularny u mnie i sporo osób tego używa ,jeśli chodzi o tą trójkę hgh
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Tak chciałem zapytać, czy te halotestiny które są dostępne w PL są tym czym powinny, czy jest jeszcze gorzej aniżeli z oxą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Oczywiście że są. Na pewno nexium masz dobre halo, choć i pewnie kilka innych labow też się znajdzie.
Co do gh - imperial i nouveaux bdb. Nie wiem jak ten 3.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium