SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167114

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Baku7
Dobra panowie poszukuje info ktory tren jest obecnie dobry z tych co mam dostepne oprocz androchemu ...

Chodzi o tren ace

GEP , Bioniche , Nitro , Dose


Nitro i Dose śmiało.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
faxe
Witam, panowie miał ktoś styczność z Vertex? Tren a , cypio wart uwagi?? Dla mnie nowość dlatego pytam


prop znajomy wbija już drugie opakowanie i działa bardzo dobrze, dostał już jakiś czas temu na test od dila. Teraz widzieliśmy że już jest cała oferta. Wygląda fajnie. Sam jak skończe cybera zapasy to spróbuje tego vertexa

Baku7
Obecnie nie mam dostepu do trenu z andro dlatego pytam o inne ... Sam ciagle lece 4 miesiac na trenie z andro i sobie chwale


od siebie tren ace nexiuma i cybera polecam, zaj**iste
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
hgh-line
BolekAnaboleK
Nexium,Andro,Genamed?
Glownie tren i winstrol.


Nexiuma bym brał. Później reszta.




nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tapout1991
Witam wypowie sie ktos na temat Tcypion 250 shree venkatesh? Warto to brac czy nie? Pozdrawiam



Brałem tego testa i robił dobrze.


Baku7
Dobra panowie poszukuje info ktory tren jest obecnie dobry z tych co mam dostepne oprocz androchemu ...

Chodzi o tren ace

GEP , Bioniche , Nitro , Dose



Aktualnie jestem na Trena-Med A Bioniche:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html


Kozak towar, łap się właśnie za niego.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Baku7
Dobra panowie poszukuje info ktory tren jest obecnie dobry z tych co mam dostepne oprocz androchemu ...

Chodzi o tren ace

GEP , Bioniche , Nitro , Dose


Aktualnie od ok. 2tyg leci Tren A z Bioniche i dziala wzorowo. jest roznica z treningu na trening.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3417
Hej koledzy,

Wpadło mi w ręce trochę towaru British Dispensary.
Oxa pakowana w papierową torebkę 10mg po 100szt.
Prop, enan, cypio po 5amp w paczce.

Jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wrzuc fotki do dzialu DOPING ZDJECIA to chyba jakas nowosc:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2688
Siema Panowie Athena Labs czy ktoś słyszał wpadło mi w ręce testosteron propionat martwi mnie że na flakonie napisane testosteron zamiast testosterone tak jak miałem z innych firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
a co cie martwi napis skoro to ug to moze tam byc napsisane cokolwiek. chyba zawartosc flakonu sie liczy a nie wykonanie etykiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobisz testy to sie dowiesz. Dla mnie moze byc napisane nawet "tesc", jak bedzie klepac to OK:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium