SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Badania nie maja znaczenia. Wynik na testosteronie ma byc podniesiony ale nie ma tak ze 1mg testa to 10 oczek w badaniu. Badanie pokazuje nam ze mamy testosteron i nie pokazuja jaki ani ile. Glownie porownywanie wynikow sluzy to okazania wyzszosci badz nizszosci jednej firmy nad druga. Nie przeklada sie to na rzeczywistosc. Dla przykladu na cypionacie mam zawsze niskie wyniki, na enantacie wysokie. Duzy wplyw ma tu aromatyzacja. Na prolongatum aptecznym rowniez wyniki mam nizsze niz na tej samej dawce ug - czy to znaczy ze prolka oszukana czy ug zawyzone? Do tego wynikow nie da sie porownac. Nikt kto posiada wiedze i duze doswiadczenie z testosteronem nie podejmie sie porownania wynikow testosteronu, bo jak? Mam wynik 2500 a tu mam 5000 to znaczy ze mam 2x tyle testa w stezeniu? Nie, nie oznacza to wlasciwie nic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
wit3k
Tutaj masz np badanie susty BM na 750mg week jakie znalazlem na forum. to juz przy tych badaniach propa i susty nexium to calkowicie bm wychodziloby ze padaczka

patryk173
Na tel jestem i muszę na dwa razy. Niech ktoś scali jak przeszkadza.







Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2017-02-15 16:43:19

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Wlasnie to mialem na mysli proby porownywania w celu dyskredytowania lub wywyzszenia danych labow. A prawda jest taka ze nie ma to kompletnie odzwierciedlenia w stezeniu. Chyba ze ktos zna taki wzor to chetnie zobacze

Niedlugo bedzie obliczanie stezen po Estriadolu, potem prolaktynie.

A to zwykle lanie wody. Nawet poziom rzedu 1500-2000 nie oznacza ze srodek jest do d**y.

Chcecie porownywac srodki to tylko badania laboratoryjne na zawartosc substancji czynnej a nie wymyslanie teori o poziomie testa bo wprowadzacie ludzi w blad.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-12 23:05:48
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
BigMen
Wlasnie to mialem na mysli proby porownywania w celu dyskredytowania lub wywyzszenia danych labow. A prawda jest taka ze nie ma to kompletnie odzwierciedlenia w stezeniu. Chyba ze ktos zna taki wzor to chetnie zobacze

Niedlugo bedzie obliczanie stezen po Estriadolu, potem prolaktynie.

A to zwykle lanie wody. Nawet poziom rzedu 1500-2000 nie oznacza ze srodek jest do d**y.

Chcecie porownywac srodki to tylko badania laboratoryjne na zawartosc substancji czynnej a nie wymyslanie teori o poziomie testa bo wprowadzacie ludzi w blad.



Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-12 23:05:48


Zgadzam się,aczkolwiek ciekaw jestem jakie czynniki wpływają na to,że jeden będzie miał wyniki rzędu 5000 przy dawce np. 250mg a drugi 1200 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
17kamil175
BigMen
Wlasnie to mialem na mysli proby porownywania w celu dyskredytowania lub wywyzszenia danych labow. A prawda jest taka ze nie ma to kompletnie odzwierciedlenia w stezeniu. Chyba ze ktos zna taki wzor to chetnie zobacze

Niedlugo bedzie obliczanie stezen po Estriadolu, potem prolaktynie.

A to zwykle lanie wody. Nawet poziom rzedu 1500-2000 nie oznacza ze srodek jest do d**y.

Chcecie porownywac srodki to tylko badania laboratoryjne na zawartosc substancji czynnej a nie wymyslanie teori o poziomie testa bo wprowadzacie ludzi w blad.




Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-12 23:05:48


Zgadzam się,aczkolwiek ciekaw jestem jakie czynniki wpływają na to,że jeden będzie miał wyniki rzędu 5000 przy dawce np. 250mg a drugi 1200 ?


Nie będzie takiej rozbieżności w takiej dawce. Nikt przy dawce 250mg testa tygodniowo nie będzie miał wyniku na poziomie 5000 przy normie np 887. Musiał to by być jakiś freak.
200mg real długiego estra testa tygodniowo wybija wynik troche ponad widełki u większości ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Witek wrzucajac badanie dla porownania pokazales swoje cele wiec dyskusja z toba jest bezcelowa. Ale dla twojej wiadomosci na 500mg mozesz miec rowniedobrze wynik 2500 jak i 5000. Powiem Ci tez ze na 1ml ug week mam powyzej 3500 wynik wiec cos kolo 250mg licze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
BigMen
Badania nie maja znaczenia. Wynik na testosteronie ma byc podniesiony ale nie ma tak ze 1mg testa to 10 oczek w badaniu. Badanie pokazuje nam ze mamy testosteron i nie pokazuja jaki ani ile. Glownie porownywanie wynikow sluzy to okazania wyzszosci badz nizszosci jednej firmy nad druga. Nie przeklada sie to na rzeczywistosc. Dla przykladu na cypionacie mam zawsze niskie wyniki, na enantacie wysokie. Duzy wplyw ma tu aromatyzacja. Na prolongatum aptecznym rowniez wyniki mam nizsze niz na tej samej dawce ug - czy to znaczy ze prolka oszukana czy ug zawyzone? Do tego wynikow nie da sie porownac. Nikt kto posiada wiedze i duze doswiadczenie z testosteronem nie podejmie sie porownania wynikow testosteronu, bo jak? Mam wynik 2500 a tu mam 5000 to znaczy ze mam 2x tyle testa w stezeniu? Nie, nie oznacza to wlasciwie nic.


Chyba juz znam odpowiedz.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-12 23:22:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Lordwais
BigMen
Badania nie maja znaczenia. Wynik na testosteronie ma byc podniesiony ale nie ma tak ze 1mg testa to 10 oczek w badaniu. Badanie pokazuje nam ze mamy testosteron i nie pokazuja jaki ani ile. Glownie porownywanie wynikow sluzy to okazania wyzszosci badz nizszosci jednej firmy nad druga. Nie przeklada sie to na rzeczywistosc. Dla przykladu na cypionacie mam zawsze niskie wyniki, na enantacie wysokie. Duzy wplyw ma tu aromatyzacja. Na prolongatum aptecznym rowniez wyniki mam nizsze niz na tej samej dawce ug - czy to znaczy ze prolka oszukana czy ug zawyzone? Do tego wynikow nie da sie porownac. Nikt kto posiada wiedze i duze doswiadczenie z testosteronem nie podejmie sie porownania wynikow testosteronu, bo jak? Mam wynik 2500 a tu mam 5000 to znaczy ze mam 2x tyle testa w stezeniu? Nie, nie oznacza to wlasciwie nic.


Chyba juz znam odpowiedz.



Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-12 23:22:02


Ty już tą odpowiedź znałeś wcześniej. Twoje porównanie wyników propa do susty miało na celu poniżenie firmy, tylko zostałeś sprowadzony na ziemie wynikami BM. Tu nie ma idiotów jak mogłoby się Tobie i BigMen'owi wydawać. A to, że przyklepiesz wszystko co BigMen napisze to chyba oczywiste.

BigMen
Witek wrzucajac badanie dla porownania pokazales swoje cele wiec dyskusja z toba jest bezcelowa. Ale dla twojej wiadomosci na 500mg mozesz miec rowniedobrze wynik 2500 jak i 5000. Powiem Ci tez ze na 1ml ug week mam powyzej 3500 wynik wiec cos kolo 250mg licze.


Nie mierz wszystkich swoją miarą. Może Ty jesteś tu celu jakim opisujesz by wywyższać niektóre firmy ale ja spędzam tu wolny czas czysto hobbistycznie. Nie siedzę 24/h dziennie na forum jak Ty bo mam mase innych obowiązków jak dom, praca, rodzina, znajomi. Nie masz pojęcia o czym mówisz, ja pisałem o 200-250mg week. Twoje badania mnie nie interesują bo już wielokrotnie przyłapywali Cię inni na kłamstwach a do każdego kto ma odmienne zdanie niż Ty na kilka polecanych przez Ciebie firm leci fala hejtu z Twojej strony ale rozumiem Twoją flustracje w końcu B.M wypadło na tle reszty najgorzej.

Przestań atakować wszystkich bo to jest forum publiczne i każdy może mieć swoje zdanie a nie te narzucane przez Ciebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Mało tego że organizm ma wpływ na to jaki w danym dniu będzie wynik testa, to jeszcze dochodzi kwestia badania próbki która trzeba rozcienczyc aby móc uzyskać dokladniejszy wynik,
spotkałem jakiś czas temu kumata osobę w labie i przetłumaczono mi że nie jest to absolutnie w żadnym razie miarodajne badanie ze względu właśnie na fakt rozcienczania próbki, która często trzeba mocno rozcienczyc ze względu na duże stężenie testosteronu we krwi,
nie jestem wykształcony w tym kierunku więc też nie chce się tu zbytnio madrzyc, dlatego przekazuje to co powiedział mi pan zajmujący się na codzień badaniem krwi
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845
meta z central pharma czy nexium??
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium