SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2901
Jem na silowni pompa wchodzi,zarzucilem priobiotyk bo wzdecia wystapily,badania bd robil we wt estro,prole,inr,kreatynine,testo,morfolgie,alat aspat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Machma, to było do kolegi wcześniej. Ale Ty też jedz i badaj hormony co jakiś czas I nie wklejaj zdjęć w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 32 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447
Ponawiam pytanie, Smart Medical warty inwestycji lab ???? Prop w ampulkach bil ktos ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
MAchMA
Obecnie lece na tym mam jeszcze dostep do Androchem,Galaxy.Enana 11 szot bolda 10



androchem w ciemno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
bez zdjeć tutaj proszę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2901
Jeszcze mam pytanie te wzdęcia mam od tego ,że jedzenie się nie przyswaja? Ma coś wspólnego z tym lh I fsh. Może za często bije ,bije co 4 dni tak zacząłem ed5,ed5 1 tydzień później ed4 do teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
MAchMA
Jeszcze mam pytanie te wzdęcia mam od tego ,że jedzenie się nie przyswaja? Ma coś wspólnego z tym lh I fsh. Może za często bije ,bije co 4 dni tak zacząłem ed5,ed5 1 tydzień później ed4 do teraz.

Kurva gościu skończ robić śmietnik w tym temacie

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105916
Żubroń
Machma, to było do kolegi wcześniej. Ale Ty też jedz i badaj hormony co jakiś czas I nie wklejaj zdjęć w tym temacie.


Badałem jeszcze estro i prolka, ale wszystko jest w normie więc w ogóle o tym nie pisałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105916
Panowie te hcg w aptekach jest na recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
SięNiePoddawaj
Panowie te hcg w aptekach jest na recepte?


Na ładne oczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium