SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167049

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
e-lite
Jest ok

Nexium czy balkon? Jak rozpoznać czy balkan wino ori?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 123
Jakich labow szukać ? Ktory polecacie na teraz z ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
malymike
e-lite
Jest ok

Nexium czy balkon? Jak rozpoznać czy balkan wino ori?

balkon najłatwiej rozpoznac po barierce tylko uwazaj bo łatwo pomylic z niektórymi rodzajami schodów



masz kody na blistrach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Androlab ktoś coś wie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Rybnik1920
Jakich labow szukać ? Ktory polecacie na teraz z ug



Primus Ray, BM, Platinium Labs, Bioniche, Biosira, BD new, Malay Tiger, DB Pharma, Eurochem, Shree, Alpha np....

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
krzykacz
Rybnik1920
Jakich labow szukać ? Ktory polecacie na teraz z ug



Primus Ray, BM, Platinium Labs, Bioniche, Biosira, BD new, Malay Tiger, DB Pharma, Eurochem, Shree, Alpha np....

Jeszcze androhem cyber i z tamszych a dobrych genamed tym bardziej w naszych rejonach sprawdzone kolego z rybnika :)
Ale łatwiej napisać do czego masz dojście

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
pelons123
Panowie koncze redukowac na propie, trenie ace, clenie i stanazolu z PRIMUS-a oraz proviron BIONICHE i soma z BIOGENE a i t3 UNIPHARM i przed kazdym treningiem leci meta BAYER na lepsza pompe. Ze wszystkich środków jestem mega usatysfakcjonowany.

Teraz pytnie bo podoba mi sie bajka na trenie wiec odpalam w poniedzialk długiego trena, testa cypionte, deke na stawy w malych dawkach i jakie laby byscie polecili z tych srodków? Bo moze jeszcze jest cos lepszego niz te wyzej wymienione?

Mam dostep: GEP, PRIMUS, BIONICHE i jakas nowosc CALVIN.
Tylko ampułkowe środki mnie interesują. O testa sie nie boje ale tren długi zeby mial dobrze stezenie i deka zeby mi stawy wzmocnila bo jestem po kolizji kiedys i barek doskwiera.



Zmieniony przez - pelons123 w dniu 2017-04-05 23:13:03



4-5 miesiecy temu deca Bioniche dzialal dobrze. Ze slyszenia Primus dobry, Calvina tez ktos tam chwail ale nie pamietam jaki srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Testował juz ktoś może peptydy z Nexiuma? Jakieś opinie na mieście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
zioekt
nuras
miesiac temu skonczylem prop i master bdb tera bede lecial prop i tritren tez andro

Ty tak poważnie?
czemu nie ;)

chodzi tylko o to że 3 dni temu jeszcze byłeś podczas 3 miesięcznego offu, więc nie wiem jak mogłeś miesiąc temu bić, ale tak to ok
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ma ktoś porównanie metki inj bioniche 100mg na 1 ml z innymi metkami o stężeniu 1 ml-50mg...czuć faktycznie różnicę na plus dla bioniche :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium