SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103
Który prop lepszy z BD czy Genesisa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prop z genessisa obecnie stosowny śmiga wedłgu mnie jak nalezy

pod zawody próbowałem trena nexium i potem zmieniłem na genessisa to i to 75mg e2d według mnie bez róznicy

master genessisa też pieknie działał

czeka na swoja kolej npp genessisa, więc zobaczymy co bedzie

może ktoś dziabie npp genessisa i sie wypowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
marian a pamietasz jaki by to batch tego trena nexiuma ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kurde nie pamietam, a puste chyba wywaliłem bo ostatnio porzadki robiłem, jak zerkne to dam znac, jakby czasem sie jeszcze cos plątało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
a kolor soku byl ciemniejszy czy jasniejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
NPP genesisa dobre, po tygodniu już zaczyna być czuć powoli to nabicie Za to 2 kumpli podesłało mi badania na teściu nexium - jeden bije 500mg e5d cypio, drugi 100mg ed propa. Obaj kilka razy ponad normę, ogólnie cienizna. Potem mogę wrzucić zrzuty badań jak ktoś chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Ja biłem juz rozne laby jesli chodzi o propy, Galaxy, Genamed, IP, Androgen, ProPharma, Bioniche, Malay Tiger i w zasadzie kazdy działał na żadnego nie narzekałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18488
Wypowie sie ktos jeszcze na temat testow i trenow titana? Stosuje albo stosowal ktos aktualnie?
Pozdrawiam

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Tutaj same negatywne opinie, sam mam słabe doświadczenia z tym labem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
prz1993
NPP genesisa dobre, po tygodniu już zaczyna być czuć powoli to nabicie Za to 2 kumpli podesłało mi badania na teściu nexium - jeden bije 500mg e5d cypio, drugi 100mg ed propa. Obaj kilka razy ponad normę, ogólnie cienizna. Potem mogę wrzucić zrzuty badań jak ktoś chce.


Jezeli kilka razy ponad normę to chyba powinno byc ok? Chyba ze co innego miałeś na myśli?
U mnie ostatnio leciał prop Nexium z trenem a tez tej firmy i robiły elegancko badań nie robiłem bo nie czułem takiej potrzeby skoro robilo swoje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium