SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8541220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 790 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22373
wlasnie zaczynam boldka genesisa, napewno bede obserwowal co sie dzieje bo to moj 1 kontakt z ta substancja. badam sie co kilka tyg wiec na krwinki tez bede patrzyl po ok 8-10 tyg, wiec napewno sie podziele obserwacjami...
polecacie dac wiecej tego bolda w pierwszych tyg ? docelowo bede lecial 250mg e2d

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2016-07-28 19:14:44

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3899 Napisanych postów 26872 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 449777
dawki to temat i ankieta co nie, a dla ułatwienia i byś sobie planów nie pomieszał to tam jest 200mg/ml
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 985 Napisanych postów 10933 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134051
No właśnie ;) A co do dawek to mogę powiedzieć tyle że są skromne, nie takie jak można wyczytać tu i tam

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 998 Napisanych postów 26203 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294984
kstt
Winko z nexium? Bral ktoś ostatnio?

Bralem, dobre wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 790 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22373
acha 200... wieksze powinni te napisy robic... dranie
nie chodzilo mi w zasadzie o konkretne dawki a jedynie czy wbic przez pierwsze tyg nieco wiecej o ile cos to da przy leniwym boldku.
dzis dla testu poszedl strzal z mastera i npp nexiuma w jedno udo a w drugie boldek i susta genesisa bo mam pol na pol susty genesis /altima i powiem tylko ze lekko czuje prawa noge z tym ze nie pamietam co gdzie bilem
no ale czuc tak slabo ze do tej pory nie zwrocilem na to uwagi, taki minimalny dyskomfort i to przy kucaniu / calkowitym zgieciu nogi w kolanie.
wiec uwazam ze oba laby na plus

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2016-07-28 22:56:05

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8106 Napisanych postów 61070 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522342
SquneR
krzykacz
SquneR
Jak srodki z malay tiger ?

Dobry lab, warto się go trzymać.

mrWodoo
jeszcze malay i schering jeśli chodzi o provi, coś z tego?

mrWodoo
provi TITAN HEALTHCARE
MASTENAN 200 androchem

?

Provi Titan OK.
Provi Malay OK.
Provi Schering jeśli masz z EU apteki to OK, ja trafiłem faka z egi apteki, zero działania dopiero Bioniche zakręciło jak trzeba.
Krzykacz testowales na sobie ?

Schering tak, Malay tak, Bioniche tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1451 Napisanych postów 10217 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84199
Pytanie skierowane do praktyków na dzień dzisiejszy środki z cybera , boldek trenbolony testosterony? mogę to mieć w dobrej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 375707
Tren bity cybera któryś juz raz, bierz śmiało.
Z testów tylko cypka bile, ok i bardzo ok

wczoraj skończyłem cybera i dla testu wchodzę od dzis na mix Genesisa tr e i metkę
Oby porobiło jak piszecie

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2016-07-29 09:34:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2601
Jak tam oxa Genesis warta uwagi ?

life was a party

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 150 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23340
Mam takie treny do wyboru: genamed, galaxy, nexium, bioniche, propharma, co z tego najpewniejsze ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta