SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1062 Napisanych postów 11501 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 139228
Wojtek20ck
Mam cypio i ture z "S CITEC lab"

Warto to brac?



Zmieniony przez - Wojtek20ck w dniu 2018-02-17 20:40:09
bdb lab..przynajmniej 1 wypust..kosa podobna do cybera..a cena śmieszne,na...w tamtym roku waliłem testy bo termin się kończył...badaniami potwierdzone że kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 113
Witam
Co powiecie o test. Prop. I tren acet firmy XXL pharma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22771
Jankoo20
Deka napewno nie Andro, z pół roku temu badałem i po kilku strzałach test podniesiony a PRL w normie tak jak była

Co do Scitec, rok temu jadłem enana i metę i coś tam kręciło, ale bez większych rewelacji

Sama deke z Andro biles dla sprawdzenia?test byl ponad widelki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22771
.


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2018-02-18 20:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
lamzas89
Jankoo20
Deka napewno nie Andro, z pół roku temu badałem i po kilku strzałach test podniesiony a PRL w normie tak jak była

Co do Scitec, rok temu jadłem enana i metę i coś tam kręciło, ale bez większych rewelacji

To zobaczymy bo zamówiłem dece z androchemu i za tydzień wchodzę na bombę


nie będziesz zawiedziony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 190
Witam.
Jaki testosteron enan na obecną chwilę najlepszy i w miarę dobrze dostępny ? Znajdę jeszcze Jelfe ?
Jaki Trenbolon enan na te chwile najlepszy i jak z dostępnością
Z czego winko na tą chwile najlepiej klepie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
KingKong01
Witam.
Jaki testosteron enan na obecną chwilę najlepszy i w miarę dobrze dostępny ? Znajdę jeszcze Jelfe ?
Jaki Trenbolon enan na te chwile najlepszy i jak z dostępnością
Z czego winko na tą chwile najlepiej klepie ?


znajdziesz prolke i omkę
napisz do czego masz dostęp będzie prościej
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 810
Kreaxxx
Jankoo20
Deka napewno nie Andro, z pół roku temu badałem i po kilku strzałach test podniesiony a PRL w normie tak jak była

Co do Scitec, rok temu jadłem enana i metę i coś tam kręciło, ale bez większych rewelacji

Sama deke z Andro biles dla sprawdzenia?test byl ponad widelki?


Tak, zrobiłem pierwsze badanie test wolny + całkowity + PRL po czym odstawiłem testa na równe 7 dni(leciało 750mg cypio) i wbiłem 3 szoty deki, jeden szot co 3 dni, badanie powtórzyłem i test wyszedł lekko wyżej niż na ostatnim badaniu a PRL praktycznie tak samo, dodam że na prolaktyne jestem mega uczulony bo np po 2 amp Titan miałem już dość znacznie podniesioną

Jest prawdopodobne ze akurat taki lot/flakon mi się trafił, stad zarażenie do deki z tej firmy, reszta środków jak najbardziej spoko, No oprócz ultratesta400mg bo takiego stężenia tam w żuciu nie ma, gdyby było to po jednym strzale sikałbym w sufit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jesli odstawiles testa na rowne 7 dni to tak jak bys wcale nie odstawil. Wynik twojego testu jest niemiarodajny i nic nie mowi. Po pierwsze gdyby tam siedzial enan to praktycznie nie wiele by podbil testa przez te 7 dni a jesli prop to by podbil ale raczej brak sensu laczyc propa z deka. Do tego wyniki testa nie odzwierciedlaja stezen srodkow.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22771
Tez jestem mega wyczulony...ja to po 3 strzache deki to juz prolka 10 razy przek norma i 20 kg tyje hehe
Najlepszym sorawdzianem byloby wbic sama deke kilka tyg i dopieri badania.U mnie T400 bardzo chwala az z cisnienia sufity pakaja:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato