SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Dzięki za porady! 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
majster
Panowie
Wino tabs genamed siedzi tam wino czy meta? Warto inwestowac?
Pozdrawiam



Zmieniony przez - majster w dniu 2017-08-17 12:12:58


Kończę właśnie setkę, biorę 40mg ed i jest ok, siła na plus, ale stawy zaczynam już czuć, teraz wpadnie 100 nexium bd miał porównanie bo cenowo podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Panowie jak galaxy npp i euromed tren e?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Biore juz z 8mcy TestoMix1 z Malaya i caly czas kosi jak trzeba innych srodkow nie bralem z tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
No ja mam dylemat co wybrać czy Androchem czy Malay Tiger bo obie firmy polecają i są godne uwagi, przedwczoraj byłem pewny Alpha Pharmy i miałem ją brać, ale ostrzegali przed wałami jakie teraz alpha puszcza i walczę z myślami który lab wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
bigendriu
No ja mam dylemat co wybrać czy Androchem czy Malay Tiger bo obie firmy polecają i są godne uwagi, przedwczoraj byłem pewny Alpha Pharmy i miałem ją brać, ale ostrzegali przed wałami jakie teraz alpha puszcza i walczę z myślami który lab wybrać.


andro pewniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
andro niepodrabiaja malay tak

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375
Prop smart life science i winstrol z medical
Co myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
Wiem ze juz byly zapytania o nowy bm ale chodzi mi glownie o długa deke ? Mam zamiar zakupic i chcialbym poznac opinie ludzi co bili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
Nowego BM chyba mało kto próbował, bo dopiero wchodzi na rynek, natomiast wersja w vialach 2ml śmigała świetnie, osobiście przerobiłem tren hexe, propa, npp, enana i mastera p. Nie widzę powodu dla którego wersja w ampułkach miałaby odbiegać jakością. Plus dla labu, że poszerzył asortyment środków.

Asharein

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium