SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166371

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Viciouslov
Mam pytanie odnośnie genesisa ampy bez kodów? Tren Ace działa? I czy są jakieś roznice ampy bez kodow, tzn dwa wypusty i ktorys top fake?



Wersja bez kodów oryginał, chwalone w całej EU - topic poglądowy:


https://www.sfd.pl/GENESIS_inj_&_tbl_oryginał__temat_zbiorczy_-t1151104.html


bahthabahtah
Kamagra Gold
Kamagra Super
Kamagra Oral Jelly

Czy może mi ktoś poradzić którą Kamagre lepiej wybrać i która z nich lepiej działa "Dzięki"



Weź sobie Camagra double z DB Pharmy - mix cial + viag w żelu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
sooql
Jak hgh z neo? Kiedyś klepało



Lepiej, pewniej Malaytropin, Bionitropin czy z Nouveaux się postaraj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Co do Genesisa bez kodów to kumple z reala mają zupełnie odmienne zdanie, tren ace i prop to kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Rbkpwr
Prop firmy Magnus? Dobry towar?

dobry ale bolący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
prz1993
Nelsonek1987
Dokladnie jak wyzej,pierwsza paczka susty super,druga super,3 paka regeneracja na dol a kalorie do gory bo masa idzie wiec z poczatku bardzo chwalilem,npp 2 paczki bdb,mam tren i zobaczymy na co trafie,teraz susta exportmed i z miejsca po tygodniu lepsza moc na trening i regeneracja,przy ostatniej paczce az juz stawy bolaly bo na pewno estro zjechalo mocno przy 12.5mg exe ed plus 20mg tamoxu.


Z exportmedu będziesz zadowolony, przynajmniej z tych podstawowych środków - z tych się orientuję. Nowy lab chyba, ale podstawy robią świetnie. O tych bardziej "egzotycznych" środkach póki co nie mam opinii.

Susta mętna bardzo ale bezbolesna i regeneracja wraca wiec czuc ze robi robote a ze kalorie ,trening bez zmian to widze co jest grane,exportmed ze stajni sqiubba, ufam i narazie sie nie zawiodlem na niczym,ze sqiubba jak i exportmed tylko nie ma jeszcze calej palety srodkow ale bede testowal podstawy na bierząco. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Lutobor
Co do Genesisa bez kodów to kumple z reala mają zupełnie odmienne zdanie, tren ace i prop to kibel

Też mnie to zastanawia, bo jeszcze rok temu każdy gadał że to kibel nawet tutaj na forum, a nagle że dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Nelsonek1987
prz1993
Nelsonek1987
Dokladnie jak wyzej,pierwsza paczka susty super,druga super,3 paka regeneracja na dol a kalorie do gory bo masa idzie wiec z poczatku bardzo chwalilem,npp 2 paczki bdb,mam tren i zobaczymy na co trafie,teraz susta exportmed i z miejsca po tygodniu lepsza moc na trening i regeneracja,przy ostatniej paczce az juz stawy bolaly bo na pewno estro zjechalo mocno przy 12.5mg exe ed plus 20mg tamoxu.


Z exportmedu będziesz zadowolony, przynajmniej z tych podstawowych środków - z tych się orientuję. Nowy lab chyba, ale podstawy robią świetnie. O tych bardziej "egzotycznych" środkach póki co nie mam opinii.

Susta mętna bardzo ale bezbolesna i regeneracja wraca wiec czuc ze robi robote a ze kalorie ,trening bez zmian to widze co jest grane,exportmed ze stajni sqiubba, ufam i narazie sie nie zawiodlem na niczym,ze sqiubba jak i exportmed tylko nie ma jeszcze calej palety srodkow ale bede testowal podstawy na bierząco. Pozdro


Spróbuj halo z exportmed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Viciouslov
Lutobor
Co do Genesisa bez kodów to kumple z reala mają zupełnie odmienne zdanie, tren ace i prop to kibel

Też mnie to zastanawia, bo jeszcze rok temu każdy gadał że to kibel nawet tutaj na forum, a nagle że dobry


Krzykacz a Twoje opinię jest na podstawie zrobionych badań z tego co gdzieś dorwałem tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 150
Turanabol Medical pharma albo Atom jakie opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Opinie średnie , możesz próbować
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium