SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
J.w

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 370
Witam, enan i boldek GEP Pharma ? i jak Clinic sie teraz prezentuje?

"Siła to nie tylko ogromne mięśnie, odpowiednie nastawienie psychiczne to też siła..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
ch0ry
Tonny24
Medical pharma warto?


nie warto, w real sporo mieszanych opini o medicalu. loteria

hunter007
Nad ALPHA lub B.M Pharma sie zastanawiam.


przy takim wyborze brałbym alphe


a ja BM

lestat1986
nieufajkoksom
jak wino z BM Pharmaceuticals warto inwestować ?


Warto


jak wyzej

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
hunter007
Dobrej deki i metki szukam,jakie firmy polecacie ?


andro bite deka i nandro mix
za dwa tyg znowu startuje deka z andro na 1 miesiecy



Jaka dawka nandro mixa i jak sidy w porownaniu do deki solo...tzn ciśnienie itd ok ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
ziki2000




Jaka dawka nandro mixa i jak sidy w porownaniu do deki solo...tzn ciśnienie itd ok ?


U mnie bite 300mg E3D razem z cypio ciśnienie wyraźnie w góre pomimo areobów do tego strasznie mi wysyfiło barki i plecy
14 tyg tak leciałem zadowolony jestem z cyklu
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 693
Witam. Czy ktos z was slyszal o tej firmie Ato pharm ltd. ? Spotkalem sie z nia kilkukrotnie w necie ale nie znam nikogo kto by ja kojazyl.

Wyglada strasznie lipnie.




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-12-29 12:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Polecam andro genezis 1ml nexium a kolega z tym boldem ato czy co to tam jest po co ryzykowac i kombinować jak są pewne UG ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 693
Nuras nie chce ryzykowac, sam wyglad fiolki zniecheca, poprostu bylem ciekaw czy ktos sie z tym zetknal wczesniej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
ENZO LAB -czy ktos slyszal o tym labie? bo w necie nic nie ma oprocz ich strony i kilku zdjec w "Doping-zdjecia"
konkretnie chodzi mi o testosteron i deke z tego labu
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium