SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167302

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Ja lecę 100mg dziennie Antka + test 450 mix IP pon i Czw po 1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
no to szybko antka poczujesz
zbadaj testa jak wypadnie bo sporo osób piszę za ip to lipa , choć jak pamiętam to ip zawsze miało masę przeciwników a kiedyś (lata wstecz) wbijałem trochę ip i działało dobrze .wtedy jeszcze była wojna które to ori w brązowym czy białym szkle ja osobiście dobrze wspominam ich produkty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
lodzianin1
nandrolony z andro działają bardzo dobrze


wbite było 3 flakony npp razem z enanem i był to pierwszy kontakt z nandro od czasów czeskiej superanabol(jakieś 15 lat temu) i stwierdzam, że średnio poczulem te npp albo za wiele się spodziewałem. Szło 150mg + 250mg enana e3d. Prolka jakoś specjalnie w górę nie poszła, za to test gdzieś w 5 tygodniu po 13h od strzała wyszedł 80 przy normach 2-8....więc nie wiem czy prop nie siedział w tym npp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Na pewno nie ma tam propa

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
dawka nie powala zwłaszcza że co 3 dni , nascie lat wstecz to pierwsze cykle tupały mega mocno
omka 500 mg week i 5 tabsów Polskiej metki z kapci wyrywało
tak więc trochę inaczej trzeba na to patrzeć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
opalinho
lodzianin1
nandrolony z andro działają bardzo dobrze


wbite było 3 flakony npp razem z enanem i był to pierwszy kontakt z nandro od czasów czeskiej superanabol(jakieś 15 lat temu) i stwierdzam, że średnio poczulem te npp albo za wiele się spodziewałem. Szło 150mg + 250mg enana e3d. Prolka jakoś specjalnie w górę nie poszła, za to test gdzieś w 5 tygodniu po 13h od strzała wyszedł 80 przy normach 2-8....więc nie wiem czy prop nie siedział w tym npp.


wszystko możliwe
to już nie jest ten sam dobry androchem co był chyba za mocno coś kombinują bo często trafia sie im jakaś lipna partia różnych środków tren ace, susta, master, antek, oxa szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
lodzianin1
dawka nie powala zwłaszcza że co 3 dni , nascie lat wstecz to pierwsze cykle tupały mega mocno
omka 500 mg week i 5 tabsów Polskiej metki z kapci wyrywało
tak więc trochę inaczej trzeba na to patrzeć


dawka faktyczne niska, zwykle 100 e2d walą ale chcialem w jednej pompie z enanem.
A co do lat wstecz....tej superki czeskiej szło 200mg NA TYDZIEŃ + 2 ampy omy i co power był, to głowa mała. Piękne czasy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18488
Jakie wino tabs warto inwestowac obecnie?
Pozdrawiam

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
majster
Jakie wino tabs warto inwestowac obecnie?
Pozdrawiam


Napisz do czego masz dostęp praktycznie każde wino w tabsach działa to ini też tylko trzeba uważać na to na roztworach wodnych bo tam sterylność gra wielką rolę.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18488
Platinium, malay, nexium, genamed, primus, gep, alpha, bioniche

muscle mass hypertrophy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium