SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93298 Napisanych postów 362804 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664175
SięNiePoddawaj
lodzianin1
Wybór masz olbrzymi
12 ml-Pblab
10 ml androchem ,nexium,bioniche,genamed
1 ml Alpha zenecka,Swiss,ions lub coś z górnej półki Nanda

To tak na szybko


99,9% zgadzam się z Twoimi wypowiedziami ale czemu uważasz że nanda to górna półka? wydaje mi się że tak można nazwać laby które X lat są na rynku i mają się świetnie a nie nowość


chociaż by jakość wykonania i ogólna estetyka co dla wielu jest już górną półką , 80% rzeczy kupujesz tak naprawdę droższych bo ładnie wyglądają
nie jest tak? dlatego jak dla mnie górna półka każdy sobie może nazywać jak uważa .
znajomek ciśnie na tym labie i zrobił badania wszystko na tip top jak utrzymają taki poziom to stawiam że będzie to lab po prostu dla bardziej wybrednych ,którzy chcą wszystko mieć na tip top wykonane
ja mogę nabierać sok i ze słoika po ogórkach byle wszystko działało i było sterylne i nie bolało ,inny wymaga tego samego do tego chce całą dodatkową otoczkę
lab celuję w bogadszych odbiorców .
Fajnie że rynek się powiększa bo to wymaga trzymania fasonu przez inne firmy bo teraz badania można zrobić w chwilę ,sam osobiście odpalę na start cyklu ich środki na spróbowanie lecz ja jestem zwolennikiem flakonów większych gdyż ja nie prowadze cyklu co do mg tylko zawsze sobie dociągam do pełnej strzykawki aby nie marnować pompki na próżno % a z jedynek było by ciężko tak robić .

a resztę pokażę czas
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1347 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105602
wyjasnione ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
Panowie jak enan 250 phenoma na dzień dzisiejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93298 Napisanych postów 362804 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664175
Lab u mnie nie znany ale trafić lipnego testa w tych czasach to sztuka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 47 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8702
MARIAN 17
SalvatoreLucania
Gh tez brałem i z Biogene i Nouveaux jakby co ale on bardziej pytal chyba o typowe peptydy.
Tego igf-a tez jestem sam ciekaw.


ja ciągle imperial gh, ostatnio badane gh i igf i wyniki łądne ywszły gh norma do 2,4 wynik ponad 11
igf norm DO 240 WYNIK PRAWIE 700



jak wbijasz to GH ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 201
Eksperty, kto coś może powiedzieć o firmie scorpion?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Jak sama nazwa wskazuje ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387532
moze dziala tylko na tych, co sie w listopadzie urodzili
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387532
no to scorpion pharma jak najbardziej dla ciebie, sam tez jestem skorpion i wlasnie rozmyslam nad towarem ze skorpiona albo kuwajtPRO
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej