SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
jakie sa opinie na temat royal pharma i scitec pharmaceuticals ?

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
i nordic jeszcze

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Spoko łodziak wiem ocb

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
czy lepsze bedzie dose ? genamed ? w co lepiej sie zaopatrzyc na cyklon :)

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Siemka 133mhz! Jest bardzo słabo dostepna oxa Unigena, cena bardzo wysoka za opakowanie, brałem w zeszłym roku na mostku jako dodatek do legalnych supli. Koszt za opak. wyższy jakieś 30% od oxy AP i Shree. Mam nadzieję, że nie naruszyłem regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
macdonald
jakie sa opinie na temat royal pharma i scitec pharmaceuticals ?


royala bije deke i cypio i jest ok...
scitec enan dziala...myslalem ze bedzie ujnia...jak to inni pisali ale mi robil swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
t3 uni-pharma warto brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
macdonald
i nordic jeszcze


Z Nordic biłem/biję: cyp, prop, npp, enan, mix i bdb. Znajomki biją dekę i tren e i zadowoleni (chłopy z realu, więc widzę jak idzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Dzięki Rysiu będę potrzebował-będę kombinował

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
kolezka ostatnio odstawil oxe wlasnie unigena bo za ostro mu cisnienie skakalo i bole glowy wiec tez bym sie zastanowil czy tam oxa siedzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium