SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166175

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
STEFN
Apropos oxy vermodje. Czy sa walki na rynku? Ponoc w bialych kartonikach.


vermodje to akuart praktycznie same wałki w Polsce. Jedne działają , drugie nie. Pod Warszawką robią jedno vermo i z tamtad ponoc jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
chyba niektorzy to w policji tu pracuja skoro tacy zorientowani kto i gdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
dzień dobry. CBŚ z tej strony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Panowie goldline lub king labs warto środki z tych firm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2324
Witam mam pytanko która z tych 3 firm mety jest najpewniejsza ? Biosira, Euromed lub Titan ... z gory dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
3 są pewne, a najpewniejsza Titan.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Metka jaka pewna? alpha pharm dalej trzyma poziom??

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2324
Spoko dzieki za odpowiedz a jaką polecilibyście z tych 3 ? Biosira, Euromed , Titan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Bioisira ma bdb orale, mete bralem od nich i kosa, Euromed meta tez chwalona. Co do mety Titana to slyszalem rozbieżne opinie, ale nie wiem na ile sa prawdziwe, bo sam szamalem oxe i była git i każdy kto bral tez bardzo zadowolony. Tak, ze jak w oxie jest oxa to watpie żeby w mecie Titana nie było mety. Ale uwazalbym, cos w tym może być.

Osobiscie brałbym Biosire lub Euromed. Natomiast reszta srodkow Titana bdb, znaczy teście, bold, oxa, T3- bo to było i jest stosowane wśród znajomych. Co do bulkow/cutsow nie wypowiadam się, nie wbiłbym tego i nikomu ze znajomych nawet bym tego nie polecil.

Ampul, w mete alphy mysle smialo możesz inwestować. Jeśli chodzi o porównanie mety Alpha vs. Shree wygrywa Alpha, po Shree dużo osob ma problemy zoladkowe co po Alphie im się nie zdarzylo. Ale kopia pewnie podobnie jeśli chodzi o moc w miligramach.

Viciouslov, zależy jakie srodki Kinga. Osobiscie bralem od nich tylko suste i byłem zadowolony, deka tez slyszalem ok. Co do innych srodkow tego labu się nie wypowiem.

Creative
To mial ktos stycznosc z boldem alchemia?


Dobry kumpel startujący zawodnik bral bolda Alchemii jakies 3-4 lata temu i kosil bdb, teraz nie wiem. Ogolnie Alchemia ma bdb soki, dużo ludzi (przynajmniej z mojego regionu, dokladnie 2 województw) się na Alchemii do zawodow szykuje, czasem trafi się cos zaniżonego, ale teście, deka, tren zawsze kosa. Kumpel leci obecnie cykl enan, deka i wino tabsy z Alchemii i bardzo zadowolony.

Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-04-27 21:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Brał ktoś tren enan firmy titan? Dlaczego ma takie dziwne stężenie 100mg/ml?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium