SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Omlet 35
BM, Andro, Cyber ori, cyber fake, genamed, nexium, Bionische, vermo, biosira, genesis


Biosira, Bioniche- jadlem wiekszosc srodkow i zlego slowa nie powiem.
Duzo ziomkow B.M. Laduje i tez zadowoleni. Poza jednym ktory zapomnial o AI i dziwil sie ze nie cuzje mocy na tesciu a wrecz jest zmeczony, ospaly i nie moze opanowac apetytu na slodkie.

johnny_bb
z którego labu brać SAA, podstawy poza testem, czyli treny A i E, master, npp, do wyboru mam:
BM, bioniche, biosira


Tren A Bioniche leci ktoras butla z kolei, na poczatku mialem problemy ze snem i jedzeniem, potem chyba sie zaadoptowal organizm, dolozylem Teraz trena E Bioniche zeby zazebil sie na ostatnia butle trena A i znowu spac nie moge. Mam nadzieje ze przejdzie po 2-3 butlach:P
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Omlet 35
Panowie ktos chrupal oxe ostatnio? Z czego brac?


nexium kozak

Omlet 35
BM, Andro, Cyber ori, cyber fake, genamed, nexium, Bionische, vermo, biosira, genesis


Cybery oba genamed nexium vermo genesis
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
A jak cypio z bionische bo mam akurat na stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Harnas3454
A jak cypio z bionische bo mam akurat na stanie


na spokojnie możesz wbijać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
Ok dziekowka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
johnny_bb
Dzięki wszystkim, skoro dobry wybór to nie pozostaje nic innego jak zamówić i przetestować samemu .



Zmieniony przez - johnny_bb w dniu 2017-09-05 17:40:27


Bierz BM , bo na bioniche moga wystapic bolesne gule tak jak ja mialem i pare osob ma forum...u mnie t400 i wino na wodzie porazka ;/

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
ziki2000
johnny_bb
Dzięki wszystkim, skoro dobry wybór to nie pozostaje nic innego jak zamówić i przetestować samemu .




Zmieniony przez - johnny_bb w dniu 2017-09-05 17:40:27


Bierz BM , bo na bioniche moga wystapic bolesne gule tak jak ja mialem i pare osob ma forum...u mnie t400 i wino na wodzie porazka ;/


wino na wodzie to ciężki środek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
Omlet 35
Skusze sie na BM ;) A tak na marginesie tren a nex bd, bionische bd jak i tren e, swiss tren e jakos wrazenia na mnie nie zrobil noce przespane za to tren a bd


nie przespane noce to akurat nie wykładnia działania trenu , znam osoby co na wysokich dawkach trenu spią jak dzieci


Dokladnie u mnie tren E dawka 800 mg ew i spalem jak bobas
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
johnny_bb
nexium już kiedyś pepki miałem z mąki, więc mam wyrobione zdanie i pozwól że nie będę szukał ,

jeżeli ktoś coś na temat wymienionych to będę wdzięczny


Ale co mają pepki do trenu a ? bo nie widzę nic wspólnego, miedzy trenem a Nexiuma który w tej chwili jest przekonkretny, do pepów które wysyła chinol na które ktoś ponaklejał etykiety firmowe. Jak chinol dał tak wyszło...Te mąki były słabe wiem bo też biłem, ale te pepy które mają w tej chwili takie zbrylone to jest sztosik wraz z Melanotanem który w tej chwili również jest dużo lepszy niż wcześniej.


Omlet 35
BM, Andro, Cyber ori, cyber fake, genamed, nexium, Bionische, vermo, biosira, genesis


Oxa: Nexium, Genesis blistry, Cyber, Vermo, Genamed
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
ziki2000
johnny_bb
Dzięki wszystkim, skoro dobry wybór to nie pozostaje nic innego jak zamówić i przetestować samemu .





Zmieniony przez - johnny_bb w dniu 2017-09-05 17:40:27


Bierz BM , bo na bioniche moga wystapic bolesne gule tak jak ja mialem i pare osob ma forum...u mnie t400 i wino na wodzie porazka ;/



po bioniche koleszka ma dupsko odstajace i gorace jak Beyonce i to nie w przenosni

Zmieniony przez - Koks1000 w dniu 2017-09-05 21:44:07
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium