SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12183676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
e-lite
Lewy towar ? Daj pan spokoj i nie kompromituj się


Jestem spokojny, mi to nie grozi.


Arkus P
Kolejny rok to już chyba tylko off zostaje ;)


Łato się mówi jak się stoi z boku i wspiera kumpla co pa paru latach szeszdł z bomby ...jak się smamu o tym pomyśli to strach oblatuje


SalvatoreLucania
Tura i oxa inj z czego?


Bez brandu, zlecone do zrobienia wybór 30&50mg/ml. Wziąłem większe i polece najpierw tura później oxa do prima z cypem.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wincol
prz1993
A czy to moja opinia była negatywna? Piszę że wszystko działa, bo wszystko testowałem i wszystko działało, a że ktoś da jakiś negatyw, to już nie moja wina. A Ty uważasz za fakty tylko te negatywne opinie, których jest może 1%, to jest śmieszne Tak samo Ty pisz, że w bioniche kruszą się gumki, a "150mg" mastera robi słabiej niż 100mg nexium, bo to są fakty.
I dziwnym trafem pod tymi wypowiedziami do Ciebie dostaję tyle sogów. Więc nie, nie tylko mnie od Twojego antypimpu bolą oczy, ale może po prostu tylko ja miałem jaja, żeby napisać coś moderatorowi?


u mnie tak samo od kilku lat nikt na nexium się nie skarżył , wszystko zawsze działa jak trzeba od propa po oxe czy halo.
tutaj za to co jakis czas ktoś nowy wpadnie , napisze że coś nie działa i później na forum go nie widać..
nie zauważyłem żeby ktoś z użytkowników bywajacych tu na bierzaco narzekał na ten lab a już na pewno zastanawiający jest sam fakt ze pisze sie niepochlebne opinie o labie z ktorego w zyciu sie nic nie wbilo


no u mnie podobnie nikt nie narzeka na nexa a nawet i kazdy pyta czy jest, wiec raczej wątpie zeby były jakies wyj**ki, sam tego troche przerobiłem(nie raz pod zawody nanexie leciałem)
chociaż jak jakiś czas był zastój(przynajmniej u mnie) z nexem to poszedł ions i też zero negatywów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
endy2
Witam ma dostęp do 3 labów aktualnie który z ich najlepiej wziosci ATO Pharma ,Medical Pharma i AlaphaZeneca chodzi o teścia enan


Alpha zeneca tescie ok jeśli chodzi o Medicala kiedyś bdb lab bilem trena ,tescie wino i ok u mnie pół siłki na tym leci i narazie chwala


Zmieniony przez - kamil89-k2 w dniu 2018-12-19 09:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
WhiteP
GH Imperial spotkaliście się z podróbami/fake? dill proponuje mi coś w podejrzanej cenie i nie wiem czy chce mi wcisnąć fake


imperial cały czas jest ok, nie wiem która partie jeszcze masz bo byly pojedyncze kartoniki teraz nie ma kartoników a jest pakowane w "plastiki" po 10 amp

obiło mi się o uszy że do jakiegoś czasu ma być jakas zmiana szaty i hologramy będa

ja teraz nie dawno dodałem wiecej gh w dni prio i skok wagi oraz popuchniete palce i cierpniecie konczyn jak w momencie kiedy wchodziłem na gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388416
ze ktos jeszcze sie bawi w galaxy... o dziwo to jeszcze robia, to byl kosz juz 4 lata temu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170922
SalvatoreLucania
Arkus P
No już prawie 16tyg, zadowolony, ladnie czysto do przodu, jeśli chodzi o jakikolwiek wysilek fizyczny to jestem nie do zajechania, na silce mógł bym pół dnia siedziec,
estro ladnie trzymane w ryzach, ia zbedne, to tez duzy plus,
tak finalnie bede mógł ocenic jak odstawie npp, wtedy podbijam prime, robie redu, no i po tym będę ocenial no a prima będzie lecieć dalej


Z tego co pamietam podobne ug lecisz jak ja : BM, Bioniche wiec tu mnie pocieszyles tymi opiniami, a Twoje zdanie jak mało kogo uważam tu za prawdziwe.


No akurat prima andro, ale jest też dostęp do bm i bioniche, wezmę niedługo na rozeznanie terenu jedno i drugie,
jeszcze kenwoo poszukam, bo jedyni mają 150mg/ml

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tren 150mg/ml czy prima 150mg/ml?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94910 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Tren Ace chyba jest nie do osiągnięcia w takim stężeniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Chyba o primke chodzi. To nie wiedzialem ze Kenwoo ma 150mg ale dla mnie za drogi lab. Podobno kosa ale jednak jak sie przeliczy koszty na przykładzie półrocznego cyklu to jednak kilka stów w kieszeni zostaje zwlaszcza przy wiekszym cyklu jaki lece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
SalvatoreLucania
Chyba o primke chodzi. To nie wiedzialem ze Kenwoo ma 150mg ale dla mnie za drogi lab. Podobno kosa ale jednak jak sie przeliczy koszty na przykładzie półrocznego cyklu to jednak kilka stów w kieszeni zostaje zwlaszcza przy wiekszym cyklu jaki lece.



Też przeliczałem teraz laby pod prime, i jakbym nie liczył to i tak szkatuły będą puste


lodzianin1
Tren Ace chyba jest nie do osiągnięcia w takim stężeniu



MT tylko ma to w pl, a w świecie spotykane.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium