SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10273
myslalem, ze po tych kilku latach mojej nieobecnosci na forum cos sie tu zmienilo ... chvja, a Wy dalej popyerdoleni

- Kto ty jesteś?
- Stefan Siara Siarzewski. Gangster.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Panowie pomóżcie bo wypadłem trochę z obiegu :D z jakiego labu master prop, tren ace, test prop?? Co teraz jest najlepsze ?

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Stefansiusiak nie obrażaj


Pajączek - wybierz wszystko z BM, tren hexa wprawdzie z tego jest ale sam to będę brał widząc jak pokręcił ziomków z klubu
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10273
@Krzykacz, tylko nie po nazwisku !
ale obydwaj wiemy, ze i tak mam racje, małe, zakompleksione cpunki


Zmieniony przez - stefansiara w dniu 2015-11-19 21:01:11

- Kto ty jesteś?
- Stefan Siara Siarzewski. Gangster.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10273
brakowalo mi tego
usmiech z ryja nie schodzi

- Kto ty jesteś?
- Stefan Siara Siarzewski. Gangster.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bm suste na dniach odpalam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Odezwij się do kochanki bo żona nie wytrzyma parcia na dymanie i będziesz musiał dziurkę od klucza atakować
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Panowie dokupiłem sobie bolda z genameda (bo mało było) gość mi dał jedną flaszkę wyższą drugą niższą w jednej soku po brzegi w drugiej mniej. Spotkał się ktoś? Będzie to hulać?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
KLAJTA
Panowie dokupiłem sobie bolda z genameda (bo mało było) gość mi dał jedną flaszkę wyższą drugą niższą w jednej soku po brzegi w drugiej mniej. Spotkał się ktoś? Będzie to hulać?

bedzie hulac , bij spokojnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium