SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
OXANDROLON - Jadł ktoś ostatnio PRAWDZIWY Oxandrolon? Najlepiej solo bez dodatków który można śmiało polecić czy można zapomnieć o takiej substancji jak OXANDROLON w Polsce?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Winko nexium gitara?

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
Mocny275
OXANDROLON - Jadł ktoś ostatnio PRAWDZIWY Oxandrolon? Najlepiej solo bez dodatków który można śmiało polecić czy można zapomnieć o takiej substancji jak OXANDROLON w Polsce?


u mnie ziomeczki co walczą kazdy zajada z genesisa i chwala wiec nie moze tam byc wino czy meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Prosze o opinie o propie z bm testopin-100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
szmond
Winko nexium gitara?


jest gicior, 30mg ed robi dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
Witam panowie bije tren a i propa z genesisa ze zdrapkami i szału nie ma. Stad moje pytanie czy tEstowal ktos nowy lab ufc? Bo zamierzam sie na niego przerzucić z genesisa bo ponoć stężenia zawyżone z racji ze nowy na rynku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
witam, Panowie jak obecnie cypek,enan,master,tren ace z Cyber Labolatories? Porownaniu np ze shree, ap? Cybera mam w dobrej cenie a ap shree prawie 2x drozej. Lataja wyj**ki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GiovaniDziadzia
witam, Panowie jak obecnie cypek,enan,master,tren ace z Cyber Labolatories? Porownaniu np ze shree, ap? Cybera mam w dobrej cenie a ap shree prawie 2x drozej. Lataja wyj**ki?

Cyber można powiedzieć że jest dwa razy drożej niż Alpha czy szrek. Jeśli ori Cyber to towar lux.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mocny275
OXANDROLON - Jadł ktoś ostatnio PRAWDZIWY Oxandrolon? Najlepiej solo bez dodatków który można śmiało polecić czy można zapomnieć o takiej substancji jak OXANDROLON w Polsce?


Shree kiedyś działało, oraz pierwsze wypusty androchemu, zero retecj ibóli stawów a siła do przodu, o dziwo zaniżony bo zaniżony, wydaje mi się że siedział tam anavar zamułka apetytu lekka siła na plus miała, firma db pharma, ale trzeba szamać aby coś odczuć 60mg na 80-100mg siła i wydolność wyrażnie się poprawiała w moim przypadku. Panel wątrobowy był lekko powyżej normy, gdyby tam siędział t-bol lub epistane po takich dawkach , wyniki powinny być znacznie gorsze.
Tylko to było kiedyś, może wkrótce będę miał anavar o stężeniu 2,5mg w tabletce meksykański to wkleję w fotkach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Prosze o opinie o propie z bm testopin-100.testował ktos czy dziala i czy bolesny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium