SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
marianzulek
powerng
Enan z Primusa, chrupie ktoś? Jak odczucia? kody wchodzą, ampy 1-1,1 ml, bo niektórzy pisali, że mieli po 0,8.


Pisali tez ze to nastepca Titana


Wiesz pisać to można wszystko, a ile w tym prawdy :) Chodziło mi o konkret opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
czarnyczarny
Tren e andro vs cyber? Wiem ze obydwa laby trzymaja poziom ale czy warto dopłacac do cybera? czy roznica bedzie nie zauważalna..
Tak samo z Boldem andro czy cyber?


Bralem oba treny, ale nigdy jeden po drugim, zawsze jakas przerwa byla na innych srodkach.... ciezko powiedziec z obu bylem mega zadowolony. Bierz oba, zobacz sam bo to trzeba z jednego na drugi przeskoczyc zeby porownac.

Co do Bolda niemam pojecia, mialem krotkie podejscie do Cybera i Andro i na obu zle sie czuje, byc moze za mocno jak na pierwszy raz, 1.5g szlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
ja przy 900 słabo funkcjonowałem na tri boldzie 1.5 gr to już ładna dawka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3817
panowie badał ktoś gena siedzi tam coś testa w testach ? i jak on wypada w porównaniu do nexium'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68091 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537813
czarnyczarny
Tren e andro vs cyber? Wiem ze obydwa laby trzymaja poziom ale czy warto dopłacac do cybera? czy roznica bedzie nie zauważalna..
Tak samo z Boldem andro czy cyber?

Lecialem tren e androchemu, pozniej cyber. Oba dostaja 6+ ode mnie.
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
powerng
Enan z Primusa, chrupie ktoś? Jak odczucia? kody wchodzą, ampy 1-1,1 ml, bo niektórzy pisali, że mieli po 0,8.



U mnie leci prop, wchodzi gładko, działa dobrze. Amp w amp mam nalane równo 1,0, natomiast biorę też clen inj i tam zawsze +1,0ml jest w amp i grzeje równo.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
komaronson
Antek - Genamed,vermodje ,malay tiger, ??? Ktoś próbował bo to aktualnie mam do wyboru


majkel47
Z malay tiger ktos probowal ostatnio testa?



Malay Tiger to dobry i sprawdzony lab, +10lat na szerokim rynku do czegoś zobowiązuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2116
central pharma prop i tren ace nadaje sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
Tak jak krzykacz pisze Malay Tiger zaj**isty lab w ch** lat na rynku asortyment bogaty jak mało która firma ale jakoś nie doceniany jest mało się pisze o nim tylko Cyber Andro Cyber Andro i te sezonowe typu titan bum był na shree na alphe i szybko to zgasło teraz PRL i zachwyt na jeden lub dwa sezony i znowu będzie psu w dupę a Malay jedna z górnych półek w tym towarzystwie i wydaje się bardzo niedoceniany ale każdy bierze co chce i nadmieniam że nie mam nic wspólnego z Tigerem nie handluje nim Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
czarnyczarny
Tren e andro vs cyber? Wiem ze obydwa laby trzymaja poziom ale czy warto dopłacac do cybera? czy roznica bedzie nie zauważalna..
Tak samo z Boldem andro czy cyber?

Z obu trenów będziesz zadowolny , Androchem stawiam na równi z Cyberem. Bynajmniej takie miałem odczucia , a poszły 2 flakony cybera i 2 flakony Androchem . Na drugi raz wezmę tylko Androchem ,bo cenowo wychodzi mnie 30% taniej.
Bolda bije z Androchem i jak narazie jestem zadowolony , a dawka na dzień dzisiejszy nie jest duża 600mg ew.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium