SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to z tego by wynikało ze juz prawie wszytsko to hvjostwo
zaczynajac od genameda konczac na AP czy shree....

ze shree miałem tylko winko w zasadzie mam i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11345
Kto napisal ze genamed lipa?? Ja napisałem ze cypio jakies lipne wyszlo po tym jak użytkownik strike napisal ze jest slabe postanowiłem tez sie wychylić bo u mnie kolega na cypio narzekal przeszedł na titana i sobie chwali, nic bym n pisał gdyby takie cos mislo tylko u mnie miejsce, prop i deka genamed działa tylko cypio cos slabiej kręci może takie rozlanie linę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Zaczynam 3 tydz tego Pakola,dwie mapy w tyg oddzielnie , pakowane pojedynczo, bije do tego propka jednego w tyg sciteca pomiędzy pakolem,waga ruszyła siła też i super pompa jest :) wrzuciłem niedawno foty w odpowiedni dzial

Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2015-06-10 17:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
luknę ta twoja suste lub jak możesz to daj numer strony ja mam jakiegos pakowanego po 3 a testowac mi sie nie chce bo jak nie będzie działać to szkoda mi czasu chyba dam komos zęby przetestował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Genamed miał jakiś czas temu słabsze rozlanie cypio tak jak kiedyś trena E...sam miałem jakiś czas temu cypio z genameda i znajomi mieli tą samą partie i narzekali tak jak ja...natomiast npp i susta dobra z genamedu...
Co do bolda wbijałem i na pewno dużo słabsze niż shree czy titan...sam mam podejrzenia ze zamiast bolda siedzi tam deka z dodatkami ale to już mniejsza o to :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61958
dugii2
luknę ta twoja suste lub jak możesz to daj numer strony ja mam jakiegos pakowanego po 3 a testowac mi sie nie chce bo jak nie będzie działać to szkoda mi czasu chyba dam komos zęby przetestował


czy pakowana po 3, 4
czy 1 w opakowaniu

dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
o tym titan lab dozo widze dobrych opini w jakich stronach pl to lata bo umnie ani sladu po tym

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kulmasBAN
dugii2
luknę ta twoja suste lub jak możesz to daj numer strony ja mam jakiegos pakowanego po 3 a testowac mi sie nie chce bo jak nie będzie działać to szkoda mi czasu chyba dam komos zęby przetestował


czy pakowana po 3, 4
czy 1 w opakowaniu

dziala

hmm inran enan dostalem i galaike to wbilme i dziala git suste tez dostalem a miales taka po 3 pakowana złączone sa panierem później wzuce fotkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Ehh tyle pyerdolenia, prawda taka że jedna osoba zrobi soczek z taką etykietą polskiego labu jaka kto tam sobie zazyczy, tyle w temacie polskich underow i tego że nagle coś przestaje działać a działało super

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
nuras
o tym titan lab dozo widze dobrych opini w jakich stronach pl to lata bo umnie ani sladu po tym

titan dobry tez potwierdzam, a lata wszedzie

NON COMPOS MENTIS

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium