SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167339

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Androgen Extreme, taki lab z UK :)


Zmieniony przez - Pazur77 w dniu 2016-05-24 23:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
myogenix
kto stosował z Androchemu dece mix,testo-400 ,tren enthate ,master enthate czy tren base jak opinie pozdro


ten mix nandro 300 dobra sprawa, tren E tez, reszty o co pytasz nie kosztowalem, lecialo z cypio, dzialanie bdb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
kamil89-k2
Siemka jak prop i master medical pharma?


prop medicala ja sie przejechalem lipa totalna, oczytalem sie tych pimperow na K** i zglupialem prop medical lipa to master pewnie tymbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
coś tam słyszałem o tym ale zbytnio w to nie wbijam. Wole inwestowac w pewne środki np Cybera.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Akurat do tego dostępu ni mam ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Mój Kolega bił Prop.medical kilka mies temu i zaj**iscie go zachwalal J mialrm kilka butelek tylko.byl bardzo dobry,nie wiem czemu tak z nim Cisna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Pierwszy wypust kosa a drugi złom aby kasy natrzepac. Proste

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Jestem na trenie Enan i test Enan, wczesniej kilka mies temu Bilem Tren Ace z najwyższej półki i żadnych sidow duszności itp,teraz jestem przy drugiej paczce Trena i złapały mnoe ostatnio duszności że nie mogłem zastrzyki zrobić przy pierwszej.pacZce tak nir miałem, można temu jakoś zapobiec?


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2016-05-25 06:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Kreaxxx
Jestem na trenie Enan i test Enan, wczesniej kilka mies temu Bilem Tren Ace z najwyższej półki i żadnych sidow duszności itp,teraz jestem przy drugiej paczce Trena i złapały mnoe ostatnio duszności że nie mogłem zastrzyki zrobić przy pierwszej.pacZce tak nir miałem, można temu jakoś zapobiec?



Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2016-05-25 06:58:32


Im wiecej wbijasz w te same miejsca tym wieksza szansa na te dusnosci, ja np dupe mam tak rozkuta ze tam trena nie moge wbic bo za kazdym razem kaszel, zkolei po udach nigdy bijac z tej samej butli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
lapa19
Witam krotnie pytanko w jaki prop celowac do wyboru Bałkan Testolic Scantel Pharma Dose TITAN Atob lub global i pdobnie jaka deca i bold do wyboru Dose Titan Scantel Pharma Scitec Global labs Atom


Na pewno nie zawiedziesz sie na dose, wszystko jest tak jak nalezy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium