SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Ezabiel
Panowie jaka meta najpewniejsza. Mam do wyboru Genesis, Balkan, prl i platinium


Platinium w stu procentach, sam brałem 5tyg, po tabletce zaledwie minęło 30-60min to czułem ciśnienie tak w górze że aż oczy przymrużało i głowa bolała przez pierwsze 2tyg... leciała susta+prop+meta i ogień z dupy jednym słowem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19158
bigendriu
Ezabiel
Panowie jaka meta najpewniejsza. Mam do wyboru Genesis, Balkan, prl i platinium


Platinium w stu procentach, sam brałem 5tyg, po tabletce zaledwie minęło 30-60min to czułem ciśnienie tak w górze że aż oczy przymrużało i głowa bolała przez pierwsze 2tyg... leciała susta+prop+meta i ogień z dupy jednym słowem.


A pamiętasz czy blistry Platinium miały wybite numery? Czy były czyste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
BigYorkie1488
Pomperiusz
snara
male info i to nie pimp
koleszka testowal
oxe i bolda z androchemu i

jest to co powinno byc
o przydatne info na temat bolda oxe aktualnie wcinam z biosiry taka zgaga ze uff rura pali ostro po winie z andro takich jazd nie mialem ani turze


to dobrze wiedziec bo jeszcze nie domowilem towaru ;) a mialem brac oxe z biosiry wiec chyba jednak postawie na bm
znaczy to zla oznaka oxy raczej nie jest moim
Zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Na zgage nie ma reguly. Czesto wystepuje po farmakologii. Raczej nie ma co braz za wyznacznik. Przy anavarze bardziej Panel watrobowy i Lipidogram.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
lodzianin1
jakieś tarczycowe wrzucasz że badałeś ft3 ??

badania ok wyszły

i ja coś badania w tym temacie https://www.sfd.pl/Porozmawiajmy_o_wynikach_badań_na_poziom_testosteronu_we_krwii_-t1141341.html



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-10-26 18:09:51


Tak, brałem 1 tab Novothyralu a teraz od dwóch dni 2. Chyba za szybko poszedłem zrobić wyniki bo podniosło się w stosunku do 1tab o 0,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Ezabiel
bigendriu
Ezabiel
Panowie jaka meta najpewniejsza. Mam do wyboru Genesis, Balkan, prl i platinium


Platinium w stu procentach, sam brałem 5tyg, po tabletce zaledwie minęło 30-60min to czułem ciśnienie tak w górze że aż oczy przymrużało i głowa bolała przez pierwsze 2tyg... leciała susta+prop+meta i ogień z dupy jednym słowem.


A pamiętasz czy blistry Platinium miały wybite numery? Czy były czyste

Moja meta nie ma dat i numerów na listkach ale tabsy i cała reszta wygląda dobrze. Kody też weszły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1785
powtorze pytanie mial ktos stycznosc z anadrolem inject?? jakies opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ezabiel
Panowie jaka meta najpewniejsza. Mam do wyboru Genesis, Balkan, prl i platinium


Genesis blistry

Andrzej.kwiecien
W jakie hcg na underground celowac?


np. Ovigil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
Na zgage nie ma reguly. Czesto wystepuje po farmakologii. Raczej nie ma co braz za wyznacznik. Przy anavarze bardziej Panel watrobowy i Lipidogram.


Pomperiusz kiedy robisz badania :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
karolekmax
powtorze pytanie mial ktos stycznosc z anadrolem inject?? jakies opinie?


U mniej wbijali ale jednej firmy nie pamiętam a druga to chyba advanced ale chwalili sobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium