SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
MalyMati
prop genamed mam 2 flakony jeden bardziej zolty drugi jak woda ? obydwa beda hulac ?


może 2 wypusty na 2 różnych olejach , co jak co ale prop powinien działać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Były i takie partie, wszystko zawsze działało jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Panowie - propek MALAYA ? Kumpel ma spory zapas - warte grzechu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
lodzianin1
MalyMati
prop genamed mam 2 flakony jeden bardziej zolty drugi jak woda ? obydwa beda hulac ?


może 2 wypusty na 2 różnych olejach , co jak co ale prop powinien działać



uwazaj na podrobki, jak zrodlo to samo mozesz spac spokojnie, dobry prop.


MARIAN 17
Panowie a ja takie pytanko

nigdy nie miałem do czynienia z genessisem, więc nie umiałem znajomemu odpowiedzec na pytanie, chodzi o to ze zainwestował w propka i bolda genessisa ale w butlach 10ml a nie amp i to w dobrej cenie

pytanie czy to smiga czy nie?



Genesis we flakonach 10ml to kibel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
MARIAN 17
Panowie a ja takie pytanko

nigdy nie miałem do czynienia z genessisem, więc nie umiałem znajomemu odpowiedzec na pytanie, chodzi o to ze zainwestował w propka i bolda genessisa ale w butlach 10ml a nie amp i to w dobrej cenie

pytanie czy to smiga czy nie?


strzał w kolano, kolejne kopie genesisa we flakonach byly coraz bardziej szitowate... mysle ze aby miec legit genesisa w butli musialbym upolowac cos co wyszło z 10 lat temu.. na amp pewnie wyszedlbys korzystniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
genameda tez podrabiają ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
genameda tez podrabiają ?


tak ci od royala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
trancepoland
lodzianin1
genameda tez podrabiają ?


tak ci od royala


a royala kto podrabiał ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
tak genamed z tego samego zrodla , a dwa rozne kolory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
MalyMati
tak genamed z tego samego zrodla , a dwa rozne kolory

wlasnie mialem pisac ze mam boldka z genamedu w dwoch kolorach jeden bialy drugi zolty odcien nie znam sie na chemi czy tak ma byc czy nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium