SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8540934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16707 Napisanych postów 240445 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1235579
dawidzg123
Siemka. dostawca chyba na ''wakacjach'' i mam dostep niestety na te chwile do tego , cos moge smiało brac ; ( interesuje mnie prop , tren ace ) Medical Pharma , Genesis amp.z kodami , GEP , Atom Labs ?

bral bym genesisa

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16707 Napisanych postów 240445 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1235579
dawidzg123
Siemka. dostawca chyba na ''wakacjach'' i mam dostep niestety na te chwile do tego , cos moge smiało brac ; ( interesuje mnie prop , tren ace ) Medical Pharma , Genesis amp.z kodami , GEP , Atom Labs ?

bral bym genesisa

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1266 Napisanych postów 33137 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 244579
Zdecydowanie jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1142 Napisanych postów 6865 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 261439
Trenu a nie brałem ale tren e z genesisa kosa

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-03-30 11:44:44

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1157
Mam do wyboru cypio z 3 firm malay(kody wchodza) titan i q pharma

w co celowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5834
Czy tren ace z primus ray próbowaliście ?

jestem po 5 lotce 100mg ed2 od czwartego strzału leci 150mg e2d to mój drugi kontakt z trenem, rok temu lecial tren ace z alpha pharma i poza większą agresją nie było saidów na tym cyklu również brak saidów żyły wychodzą ale je miałęm już przed braniem trenu i tak jest drugi tydzien wiem ze za wczesnie na pełną moc ale te braki u mnie saidów dziwna sprawa z trenem rok temu na alpha to samo brak saidow w postaci kaszlu, potów itd.

Zmieniony przez - Dark22 w dniu 2017-03-30 12:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3163 Napisanych postów 4138 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 175016
Żyły ma każdy ...tylko niektórzy pochowane pod falda tłuszczu
Ja lece trena ace Bioniche i gdzies po ponad 2 tygodniach zaczely sie problemy ze snem i wybudzenia, częstsze oddawanie moczu w nocy i jego barwa jest ciemniejsza ale agresji tez wiekszej nie odczuwam na ta chwile. Siła juz na duzy plus i sylwetka sie strasznie zmienila. Wode z sylwetki to mi chyba gdzies dziura w piecie ucieka ze taki suchy jestem Tylko ja 5 lat przerwy od trenu mialem wiec musi dzialac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 113
Stosował ktoś propka i npp medicala? jak odczucia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12198
Panowie jak deca med bioniche?czy sugerować się podanym stezeniem 300mg/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 2331 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48452
SalvatoreLucania
Żyły ma każdy ...tylko niektórzy pochowane pod falda tłuszczu
Ja lece trena ace Bioniche i gdzies po ponad 2 tygodniach zaczely sie problemy ze snem i wybudzenia, częstsze oddawanie moczu w nocy i jego barwa jest ciemniejsza ale agresji tez wiekszej nie odczuwam na ta chwile. Siła juz na duzy plus i sylwetka sie strasznie zmienila. Wode z sylwetki to mi chyba gdzies dziura w piecie ucieka ze taki suchy jestem Tylko ja 5 lat przerwy od trenu mialem wiec musi dzialac...

Jak jest dobry tren to nie ma opcji żeby nie działał a stężenia to druga sprawa :) przy porządnym trenie enanie dawka 600 mg + tygodniowo generuję już mega sajdy :D a jak słyszę tutaj jak nie raz ktoś piszę że ma dobry tren enan i wali 1,5 g tygodniowo to nie wiem czy się śmiać czy płakać :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta