SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8086642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 921 Napisanych postów 10824 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126464
Kolega leci enan bioniche niewielka dawkę i zadowolony

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5294
Egze
Sajdy to akurat nie do końca odpowiednik tego czy towar jest dobry czy nie, ale najwidoczniej siedzi tam tren więc nie jest najgorzej ;) gnesis w flakonach też różnie można trafić, u mnie większość chwali ja tam nie jestem przekonany. AP brałem z rok wstecz, zwiekszylem dawke do 150mg ed i dalej lipa była także ich trenu na pewno nie polecam już lepiej kręcił Royal który tutaj ma niezbyt pochlebną opinię ;)

Zmieniony przez - Egze w dniu 2016-03-03 18:07:08

tez nie bylem przekonany i wiecej nie bede ryzykował ja w tamtym roku waliłem pierw tren pmp lipa straszna przeszedłem na shree bo sie podjarałem ze kozak bedzie a na koniec trafił mi sie tren acet z alpha pharma gdzie najbardziej mnie robił choc nasteona serja z ap była nieco słabsza tak mysłalem zeby samemu dla siebie sprubowac ugotowac tren ale czy jest sens czy sie uda pwnie kedys sprubuje .
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5294
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15765 Napisanych postów 238026 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184121
kolejnym razem ban

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 1452 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43135
lodzianin1
kolejnym razem ban
u uwaga do dzienniczka.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7544 Napisanych postów 60683 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 511822
rudek111
Stromba BalkanP jak wychodzi?

Dobrze, Bałkan pewny lab.

drjoint200
panowie enan bioniche 300mg/ml jak siedzi ? biala butla, nowka sztuka

Dobry, pewny lab. Warto się jego trzymać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10681 Napisanych postów 45027 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
MASTERON-

w jaki lab celowac na dzis dzien? Obecnie jest walowany? Dzieki piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 21129 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 301265
Np. Alpha, Nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15765 Napisanych postów 238026 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184121
wincol
Np. Alpha, Nexium

Ktora alpha???

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 374 Napisanych postów 18212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159591
kawasaki1234
MASTERON-

w jaki lab celowac na dzis dzien? Obecnie jest walowany? Dzieki piona

jesli chodiz o krotki to z androchemu jest b.db teraz przeszedlem z niego na dose i nie czuje roznicy

wczesniej lecialem nexium i rowniez dzialal jak trzeba tylko dosyc czesto sie krystalizowal

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-03-04 08:51:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta