SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170791
wnc1964
Tak masz rację laby ug robią cztery estry, dla mnie szkoda , prądu w tej dyskusji. Jak kiedyś będziesz miał może apteczną omkę, to porównaj działanie z mixem ug.


A no tak przepraszam, po prostu nie zdawałem sobie sprawy z tego że wymieszane czterech tanich jak barszcz estrow przez chinczyka czy tam kucharza to taki ogromny problem nie do przeskoczenia,
bilem aptrczna omke serio i to nawet taka po która sam byłem w aptece i jak by ktoś pytał polecam ;)
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja chinczyk da mix enan+prop to nie sadze aby jakis guru wyczul brak estrow. A tak swoja droga to dla mnie najlepsze polaczenie estrow


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-10-26 13:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
Jak stoi teraz dose ? Test/tren e ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dose jest bdb bylo i jest
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Dzieki, zreszta jak zawsze krzykacz :)

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52342
Jak teraz klepie nexium w nowej szacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3813
Galenika ad Testosteron depo ktoś coś??? To chyba jest apteka??? Spr na ich stronie mają w ofercie???

ciągła walka o mięcho;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
dziadyga
Galenika ad Testosteron depo ktoś coś??? To chyba jest apteka??? Spr na ich stronie mają w ofercie???



Jeśli masz pewność, że real to nie ma o co pytać to tak jakbyś kupił prolo czy każde inne apteczne testo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
nexium a genamed ?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium