SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Antka spróbuj androchem dobra opcja nie mam porównania do innych labow Ale polecam

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Bambula
Jakie polećcie Anapolony? Testuje Bioniche typowo pod pompę na zawodach. Dzis drugi dzien ladowania. Wczoraj super mnie nabilo. Zobaczymy po kilku dniach i jak jednak sie okaże kicha to zmieniam na kolejny ug. Cos podpowiecie?


Biosire lecialem typowo przed treningami i imo robila robote.


Amg27
Panowie w jaka oxe aktualnie celowac ? Biosira , Bayer , PMP, Malay Tiger, GENESIS, BM Pharmaceuticals, europharmacis, genamed, dose czy GEP ??? czy poczekac za balkanem bo na chwile obecna sie skonczyl


Ja BM oxane brałem i do 100mg ed doszedlem. Bardzo dobra oxa i nie było czuc stawow to znaczy ze wina tam nie ma na bank.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Amg27
Panowie w jaka oxe aktualnie celowac ? Biosira , Bayer , PMP, Malay Tiger, GENESIS, BM Pharmaceuticals, europharmacis, genamed, dose czy GEP ??? czy poczekac za balkanem bo na chwile obecna sie skonczyl


Ja znow jadlem balkana i biosire w jednym ciagu jak Arkus i roznicy nie widzialem. Potem leciala tez oxa bioniche, shree i wszystko jeden poziom.
Za jakis czas wjedzie euromed i prl bo mam jakies resztki. Na kazdym anavarze nie odnotowalem problemow z apetytem czy ze stawami. Proby watrobowe nieznacznie oonad widelki a lipidogram tylko delikatnie zmieniony. Gdyby w ktorej kolwiek oxie siedzialo wino to bym zauwazyl po apetycie, watrobie i lipidach.

Mialem niedawno novonordisk w penie ale wygladal zupelnie inaczej i co najwazniejsze dzialal



Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-08 12:48:45
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Bambula
Jakie polećcie Anapolony? Testuje Bioniche typowo pod pompę na zawodach. Dzis drugi dzien ladowania. Wczoraj super mnie nabilo. Zobaczymy po kilku dniach i jak jednak sie okaże kicha to zmieniam na kolejny ug. Cos podpowiecie?


Nexium wypuścił spoko antka.

Amg27
Panowie w jaka oxe aktualnie celowac ? Biosira , Bayer , PMP, Malay Tiger, GENESIS, BM Pharmaceuticals, europharmacis, genamed, dose czy GEP ??? czy poczekac za balkanem bo na chwile obecna sie skonczyl


Genesis zależy który, jak ten z kodami to śmiało możesz brać, jadła znajoma i dobrze ją robiło, jest to co ma być. Reszty nie znam.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
SebastianMielecki
Bambula
Jakie polećcie Anapolony? Testuje Bioniche typowo pod pompę na zawodach. Dzis drugi dzien ladowania. Wczoraj super mnie nabilo. Zobaczymy po kilku dniach i jak jednak sie okaże kicha to zmieniam na kolejny ug. Cos podpowiecie?


Nexium wypuścił spoko antka.


Nexiuma rzeczywiscie antka ma spoko.

SebastianMielecki
Amg27
Panowie w jaka oxe aktualnie celowac ? Biosira , Bayer , PMP, Malay Tiger, GENESIS, BM Pharmaceuticals, europharmacis, genamed, dose czy GEP ??? czy poczekac za balkanem bo na chwile obecna sie skonczyl


Genesis zależy który, jak ten z kodami to śmiało możesz brać, jadła znajoma i dobrze ją robiło, jest to co ma być. Reszty nie znam.


Genesis w blistrach slyszalem tez same pozotywne opinie. Chyba jedna z najpewniejszych firm. Ja czekam jeszcze na orale Vertexa bo inj maja zaj**iste.


bury1488
Jakie T3 w tej chwili najlepsze/najpewniejsze?


Tiromel, Novothyral


powerng
Jakie opinie o Swiss Remedis?


Wykonanie i design maja mistrzostwo. O dzialaniu sie slyszy same pozytywne opinie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
BigMen
Amg27
Panowie w jaka oxe aktualnie celowac ? Biosira , Bayer , PMP, Malay Tiger, GENESIS, BM Pharmaceuticals, europharmacis, genamed, dose czy GEP ??? czy poczekac za balkanem bo na chwile obecna sie skonczyl


Ja znow jadlem balkana i biosire w jednym ciagu jak Arkus i roznicy nie widzialem. Potem leciala tez oxa bioniche, shree i wszystko jeden poziom.
Za jakis czas wjedzie euromed i prl bo mam jakies resztki. Na kazdym anavarze nie odnotowalem problemow z apetytem czy ze stawami. Proby watrobowe nieznacznie oonad widelki a lipidogram tylko delikatnie zmieniony. Gdyby w ktorej kolwiek oxie siedzialo wino to bym zauwazyl po apetycie, watrobie i lipidach.

Mialem niedawno novonordisk w penie ale wygladal zupelnie inaczej i co najwazniejsze dzialal




Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-08 12:48:45



masz zdjecie tego Novonordisk

bo mi orginal w ciagu 6 lat trafil sie tylko 2 razy

A wałków ktore ( dzialaly ludzie mowili)

A nie bylo gh w środku to miałem około 5 w miesiącu

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nexium ma bardzo dobrego Antka . Genesis kod bardzo dobra Oxa .
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Turanabol z Genamedu czy Genesisa? Ogólnie duża rźznica będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Snara zdjecie usunalem ale wrzuc je do tematu w dziale zdjceia.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium