SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12189802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
mesja1905 - kazdy pisze ze wraca po przerwie i od razu doping :) nic z tym nie zrobisz, trzeba doradzic i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12433
wyniki ogolnie bardzo dobre, robilem redukcje 4 miesieczna i zgubilem 14 kg,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
no to w czym problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
dorosly jestes to nikt Cie raczej nie bedzie "umoralnial"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Tutaj przenieście rozmowę
https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,_treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację-t1009359.html. 
W tym dziale gadamy o towarze tylko i wyłącznie . Tak prowadzenie są luźne dyskusje .
Wszystkiego dobrego w nowym roku
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12433
wiek, nie wiem czy to dobry pomysl zaczynac teraz, dodatkow mam bardzo ciezko prace fizyczna, boje se czy branie SAA nie obciazy serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
to jak sie boisz to sprawa rozwiazana :) to po co trujesz dupe tutaj…
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Jak się bojisz to nie zawracaj gitary
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12433
jakie badania serca najlepiej wykonac przed cyklem , nie to ze sie nie wiadomo jak boje, ale nie wiem jak organizm zareaguje w tym wieku po tak dlugiej przerwie od SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 160 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4534
co wziasc: mete, ph czy tescia ? a po chwili ze: mam bardzi ciezka prace fizyczna i boje sie czy SAA nie obciazy serca - serio chyba jeszcze niektorzy sa naj**ani z wczoraj...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium