SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166999

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Ponoć to samo ja teraz bije nexa 600 i działa ale dostałem dobra cenę na genesisa i robię przesiadkę jak Ci sie nie pali to za mięsiąc zdam relację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59613
Panowie jak na chwile obecną RpidRip z Cybera ?bolesny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
Panowie zakupiłem genesisa tren ace ze zdrapkami. jeśli sa zdrapki to 100% Legit czy może trafić sie fake ze zdrapkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
db pharma melanotan 2 legit?
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
Polomo
Panowie zakupiłem genesisa tren ace ze zdrapkami. jeśli sa zdrapki to 100% Legit czy może trafić sie fake ze zdrapkami?
bierz smialo jeden z lepszych trenow jaki bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Polomo
Panowie zakupiłem genesisa tren ace ze zdrapkami. jeśli sa zdrapki to 100% Legit czy może trafić sie fake ze zdrapkami?



Dobry tren , wbiajaj śmiało masz wersje 75mg czy 100mg?
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
morus90
Ponoć to samo ja teraz bije nexa 600 i działa ale dostałem dobra cenę na genesisa i robię przesiadkę jak Ci sie nie pali to za mięsiąc zdam relację



W takim razie czekam na opinie o boldzie, bo akurat za 1-2miesiąc emnie sie moż eprzydać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mrWodoo
db pharma melanotan 2 legit?



Opinie podzielone.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
A jest na oficjlaniej str db melanotan?Bochyba nie maja w ofecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
wnc1964
Polomo
Panowie zakupiłem genesisa tren ace ze zdrapkami. jeśli sa zdrapki to 100% Legit czy może trafić sie fake ze zdrapkami?



Dobry tren , wbiajaj śmiało masz wersje 75mg czy 100mg?
ze zdrapkami jest tylko 75 mg a gosciu pisze o zdrapkach te co maja 100mg to te lipne slowackie podj**y
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium