SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie genamed ale nex tez git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
npp deose lub b.m warte uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
W oba śmiało możesz inwestować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
mafiapunio
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?


genesis ampy wersja z kodami używam sam ich środków i sporo znajomych w real. Nikt jeszcze nie narzekał na ich towar
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
zioekt
Że 300 mastera e to mało to żadna nowość,Kolumba nie wyprzedziłeś 100 czy 200 to laski biją, a chłop musi trochu więcej, wiec nie jest bez wartościowy,jest super środkiem,spróbuj dać sensowne dawki,to zobaczysz co się dzieje.


ja walilem 800mg week z dose i zlego słowa na master E nie powiem

od stycznia wchodze na tri tren w dawce 600mg week + t3 zobaczymy co to porobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
lodzianin1
ziki2000
lodzianin1
hunter007
Dobrej deki i metki szukam,jakie firmy polecacie ?


andro bite deka i nandro mix
za dwa tyg znowu startuje deka z andro na 1 miesiecy



Jaka dawka nandro mixa i jak sidy w porownaniu do deki solo...tzn ciśnienie itd ok ?


deki 600 mg leciało i poleci
a nandromixa leciało w szczycie 900 mg ciśnienie nie najgorzej , ale sporo dały pewnie aeroby
bo praktycznie dzień w dzień 1-2 h na rowerze wpadały



ja leciałem teraz nandromix 1cm pn sr pt + do tego cypio 1cm pn sr pt
powiem szczerze ze milo mnie zaskoczyl ten srodek
na poczatku głowa mnie bolala - ale potem ustało

sila dosc mocno poszla do gory do tego dobre zyły momenatmi na trenigu wychodzily w miejscach gdzie wczesniej ich nie bylo

shok bo ja dieta to roznie

od stycznia wchodze na tri trena plus t3 -
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
ch0ry
mafiapunio
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?


genesis ampy wersja z kodami używam sam ich środków i sporo znajomych w real. Nikt jeszcze nie narzekał na ich towar


j/w prop,treny,enan będziesz zadowolony z Genesisa



Clean
Prop i tren ace genamed vermo czy nexium?


nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
marco26
Metanabol z androchemu? Oraz inne srodki czy wogole warta uwagi jest ta firma? Meta niby 15mg tyle liczyc czy zawyzone stezenie ?


Andro bdb lab na tą chwilę. Testowane u mnie tren E - bdb, meta - bdb, osobiście biję teraz test E na mostku - bdb.

Licz 15 mg, jak na etykiecie, ile jest naprawdę ciężko powiedzieć, ale kopie świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Czy ktos testowal halo z andro?jakies opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
Kolezka podjada juz ok 10 dni 30 mg mowil ze sila mu ladnie idzie.to jedyny tester halo u mnie.wyciskacz to wie jak ma halo dzialac.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium