SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166799

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
co niektorzy maja dobra wiare ze to co pisze na etykiecie to jak w aptece jest dokladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Jedzie ktos na nowej seri genamedu w kartonikach bo przeszedłem z starej seri na nową i zaczął się dyskomfort po strzałach i libido z dnia na dzień 200% w górę i ciekawi mnie czy sobie to wkręcam czy podkręcili cos stężenie przy nowej serii

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
podkrecili albo zmniejszyli, wieksza ilosc testa nie oznacza u kazdego wyzszego libido bo jak komus wywala prolaktyne i estro to libido w dol po wiekszej ilosci testa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Moim zdaniem z genamedu ten rzut przed kartonikach gdzie olej był ciemniejszy był słabszy a teraz wróciło do tego co było wcześniej, na swój dobry poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
franekyeti
Niekoniecznie w rzeczywistości może nie być różnicy niekiedy jest tak ze 250 to na naklejce a w środku 200 a może mniej. Prawdziwe stężenie masz tylko w aptece takie moje zdanie


No tak tylko że tego 50mg i tak nie wuczujesz nie oszukujmy się. Więc każdy będzie więcej bił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11102
Panowie miał ktoś do czynienia z boldem Cybera ? Jakie odczucia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669177
mateusz196
Panowie miał ktoś do czynienia z boldem Cybera ? Jakie odczucia ?


cyber jak ori to jeden z pewniejszych ug na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mateusz196
Panowie miał ktoś do czynienia z boldem Cybera ? Jakie odczucia ?



Znajoma fitneska biła, niestety miała fejka.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Panowie
OneRip Androchem czy Mix-Med Bionishe (master50-trenA75-prop100) jak celować i jak długo max można jechać na takich mixach (pytanie nie w temacie ale będę zamawiał cały zapas )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
zdecydowanie wybralbym androchem...lecialem wiele rzeczy z bioniche i w/g mnie sa ok. ale nie az tak dobre ja tu niektorzy chwala... ze 300 bolda wyrywa z butow, itd....

np. bioniche a cyber to przepasc jak dla mnie, swoje tez wbilem wiec mam porownanie, lepszego sprzetu wystarczy polowa
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium