SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Sporo jest podróbek, szczególnie zza wschodniej granicy. Ale paradoksalnie zza tej samej wschodniej granicy idzie dostać apteczny towar i to chyba dalej bez większych problemów tak jak kiedyś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
z tego co wiem , to z omni geno jest taki problem ze od pewnego czasu jest on w obiegu zamknietym (szpitalnym) bo nie chca mi juz dawac jak kiedys ... z EPO bedzie tak samo ?? jesli chodzi o wchód to nie mam tam przełożenia więc nie idę w tamtym kierunku ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
Co sadzicie o clenie Lyka labs? W tej chwili dostep tylko do tego labu. Warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten Lyka Labs ja już miałem dosyć po jednej tabletce podobno jest czymś podsypany. Ja go odstawiłem bo nie dawałem rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Ponawiam pytanie bo nikt się nie odniósł. Mam do kupienia TEST ENAN Galenika, DEKA - Alpha-Pharma, WINO inj - Alpha-Pharma, DANABOL DS Thajlandia 500szt - 10mg tabs. Co sądzicie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z ww środków biłem tylko dd AP, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Ok dzięki. Może ktoś jeszcze coś na temat tych środków??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bili1976
Ponawiam pytanie bo nikt się nie odniósł. Mam do kupienia TEST ENAN Galenika, DEKA - Alpha-Pharma, WINO inj - Alpha-Pharma, DANABOL DS Thajlandia 500szt - 10mg tabs. Co sądzicie???


Alpha będzie git. A tajskie produkty są zazwyczaj dobrej jakości. Metke/antka/winko inj i tbl brało się kiedyś, dobrze robiło.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Alpha DD i wino inj. - bardzo dobre.
Galenika - jak trafisz ori to świetny koks. Teraz jest ta nowa wersja z nalepkami i zmienionym pudełkiem z hologramem. Mam na stanie ale jeszcze nie testowałem. Komuś wyżej pisałem odnośnie koloru soku przy Galenice, jak kieruję się tym że ma być jaśniutki żółtawy i zawsze trafiałem ori (3 albo 4 razy) pooglądaj fotki w sieci - choć głowy oczywiście za ten patent nie daję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
siema
panowie tu jest jakies haslo na odpowiedz?

infinty labs mam tylko do tego dostep

cypionat
deca 250
metka

ktos slyszal
pytam po raz kolejny

dziekuje za uwage


Zmieniony przez - SharkMen w dniu 2015-12-08 19:45:59

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium