SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166680

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1147
wszyscy chwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
cypio androchem b.dobre
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Fotki nie tutaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tu wrzucamy fotki, w tym temacie dziale,, Doping Zdjęcia.

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s418.html


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-29 19:25:39

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Mastera E bil ktos z Nexiuma?

Deiwwied
Jaki najlepszy bold na ta chwile?


Czy najlepsze to nie wiem, dzialac, dzialaja: Alpha, Dose, Genamed, Cyber. Ciekaw jestem bolda Nexiuma, bil ktos ??

zbuk82
czy cyprio mexium ktoś bije?? dobry sprzęt??


Ja bije, cypio pierwsza klasa. Sporo kosztuje, ale nie zaluje ze doplacilem te pare groszy.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-09-29 21:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Lasix
ziki2000
Lasix
ziki2000
OSTR_MEDYK
witam,

mam pytanie odnosnie firmy Titan i Euromed,

jak na chwile obecna, prop, cypio, deka i tren z titana oraz winko euromedu ?


Deka Titana nadal lipa...leci juz koniec 4 tygodnia...dawka 1gram ew i nic mnie czuje...libido do gory a więc moze test tam jst...cięzko stweirdzić ale wątpie że są tam nandrole...mam stare partie z okresu wakacji a więc te niby lepsze


Teraz znajomy bije tribolda i mówi że apetyt masakra ale też zaczął peptydy a więc raczej od tego ten apetyt...chociaż na razie nikt na tribolda nie narzekał a więc jestem dobrej myśli :D





Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2015-09-28 15:02:01


Nie martw sie Ziki ja lece na ich boldzie 4 tydz. i zaraz ide na badania to zerkne na krew bo powiem Ci ze chooy a nie bold a polecales go niedawno ... nie czuje tego zupelnie, stawy yebia mnie dalej mocno a zawsze bold bardzo mi pomagal

ps. Ziki wisisz mi kapuste od dzisiaj

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-09-28 23:00:48


I bądz tu uczynny i doradzaj

A na poważnie to chyba Titan loteria od początku na zasadzie jedna partia ok druga lipa itd itd...bo bold brałem a pozniej konczylem boldem shree i czulem działanie...mrowienie i drętwienie konczyn tak jak zawsze mam na dobrym boldzie,pelnosc barkow itd...typowe to co od bolda wymagam :)

Lasix u mnie jeszcze leży 6 opakowan tri-bolda i z 7 opakowan susty to co ja mam powiedzieć




Ziki tri jak bilem niedawno to naprawde dzialal....ale wez pod uwage w jakim czasie to napisalem zeby nie bylo

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Cos mi odp wlepiło w środek a więc miało być tak

"Teraz znajomy bije tribolda i mówi że apetyt masakra ale też zaczął peptydy a więc raczej od tego ten apetyt...chociaż na razie nikt na tribolda nie narzekał a więc jestem dobrej myśli :D "
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
Sprawa wygląda tak...
który lab brać, chodzi o propka:

Alchemia Pharma
Balkan Pharmaceuticals
Euro-Pharmacies
Vermodje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 94 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15516
Jak cypio z titana wyszło z badian z niskim wynikiem to enen pewnie podobnie? Pytam bo mam zapas enana i niewiem czy nie pogonic jak słaby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium