SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bieszczad24
Brac tiromel ?? czy za duża loteria ??moze t3 bioniche ??


Ja się z wałem nie spotkałem jeszcze i wg mnie można śmiało brać. Zawsze można po 3-4 dniach zrobić badanie i sprawdzić działanie środka.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
milenagtk
opinie o prop susta deka i tren ace nordic pharma potrzbuje ? ktos cos slyszal ? wiem ze to tania firma ale koledze po cyklu zostalo i chce oddac za odzywke bialkowa


Propa biłem - bdb, susta leci aktualnie 250 mg ew i działa bdb. Deka i tren a bili kumple w realu i byli zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Witam,czy warto zainwestować w Tren A Alchemii??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Bieszczad24
Brac tiromel ?? czy za duża loteria ??moze t3 bioniche ??


t3 ograniczylbym sie do tiromelu, novothyralu, unipharmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Hanslik
Hehe, sry jeśli nie ten dział. Nie siedzę w temacie, kolega zaproponował do deki, trochę poczytałem... ale od kogo mam dostać rzetelniejsze info niż od Was ? ;D Dziękuję ! ;)

Ktoś wbija Dece z Nexium ?

Jeśli chodzi o tescie to enany z vermodje i genamedu są okej, Tren enan z genamedu również jest okej, siedzę na nim już bardzo długo.


biłem deke nexium ok października działała książkowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
hgh-line
Bieszczad24
Brac tiromel ?? czy za duża loteria ??moze t3 bioniche ??


t3 ograniczylbym sie do tiromelu, novothyralu, unipharmy


oczywiście tylko apteka , lecz poza naszą obie pozycję pasowało by zbadac po 3 tyg czy jest to co ma być

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1209
Prop, master, bold - alpha, cyber? Dodam tylko ze cyber drozszy. Warto doplacic czy brać ap?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
ja bym brał cybera

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 509
skint73
milenagtk
opinie o prop susta deka i tren ace nordic pharma potrzbuje ? ktos cos slyszal ? wiem ze to tania firma ale koledze po cyklu zostalo i chce oddac za odzywke bialkowa


Propa biłem - bdb, susta leci aktualnie 250 mg ew i działa bdb. Deka i tren a bili kumple w realu i byli zadowoleni


super wiesci. dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
marrcii
Witam,czy warto zainwestować w Tren A Alchemii??


U mnie tren mix fajnie zadziałał.


Arjan
Prop, master, bold - alpha, cyber? Dodam tylko ze cyber drozszy. Warto doplacic czy brać ap?


50/50.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium