SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167452

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
wsl_...
sibu altimy dziala?
i jak deka nexiuma, jakies inne chyba nowe pudełka i naklejka na flakonie papierowa a nie przezroczysta jak wczesniej
deka shree caly czas trzyma poziom?




Zmieniony przez - wsl_... w dniu 2016-11-18 23:13:50



Kiedyś działało sibu atimy, dziś nie wiem. Deka nexium zbiera pozytywne rcenzje u na na siłowni. Na dekę shree nie słyszałam o fejkach. Jaka deka jest lepsza z tych dwóch nie mam pojęcia.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-11-19 11:21:03

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
marianzulek
WyrwiCh**
lodzianin1
wiruusss
masówka123
cyber to chyba na kraju najlepszy lab






Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-11-17 20:40:20


osobiście testowana część asortymentu i bez jakiegoś większego BUM jak tutaj co niektórzy opisują
normalny towar równiedobrych labów na rynku nie brakuje



zgadzam się z przedmówcą dokładnie , biłem testy i treny
fakt towar klepał miło
ale późniejsze laby nie odbiegały od niego
ale jeden z topowych na pewno


nawet 10 firm moze byc rowne mocą topowym labom ale tu bardziej juz chodzi i warunki w jakich jest to robione
czy kucharz filtruje to przez filtry do tego przystosowane czy daje podwójny filtr do expresu do kawy i lecimy :)

czy maja maszyne do sterylizacji czy robia to w piekarniku

mozna tak pisac i pisac






Glowna roznica miedzy takim filtrem a filtrem do kawy oraz maszyna do do sterylizacji a piekarnikiem jest to ze te farmaceutyczne posiadaja atest.

Jeden chirurg powiedzial: ja bym zrobil to samo wiertarka za 200pln z castoramy ale nie ma atestu dlatego musze placic 80k;)

Nie zglebialem sie w ten temat wiec jezeli sie bardzo myle to przyjme fale gphejtow;)

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-18 17:13:27


jak ktos jest paranoikiem to moze sobie za 60 zl kupic 10 filterkow membranowych 0.22 mikrona i przepuscic przez niego soki. jeden filterek starcza na 100ml soku potem traci wlasciwosci. on wychwyci wszystkie zanieczyszczenia lacznie z wiekszoscia bakterii - inna kwestia jest taka ze wiekszosc bakterii bedzie martwych jak juz bo alkochol benzylowy dodawany do sokow zabija wszystko.
Pozdro

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2016-11-19 12:54:24

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 383
Może mi wpaść gratis deca genamed warto wbijac czy lepiej wziasc cos pewnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
bilem npp genameda nie tak dawno temu i dzialanie ksiazkowe. stawiam ze deka robi rownie dobrze. bij smialo

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Jak obecnie z propem i npp z nexium? Cenowo jedna z lepszych opcji tylko jak z jakością?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
prop niemam pojecia ale zaczynalem cykl na npp z nexiuma a konczylem na npp genamedu. oba dzialaja bdb

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6515
antek Vermodje brał ktoś? dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
umnie antek andro bardzo dobre vermodje jak org tez bezie ok

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Siemka
miał juz ktos stycznosc z advanced anabolics podobniez nowa firma flakony po 20ml ??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Comodore
Jak obecnie z propem i npp z nexium? Cenowo jedna z lepszych opcji tylko jak z jakością?



bij smialo :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium